BEER.INSIDE Волинський бровар

BEER.INSIDE Волинський бровар
«ВОЛИНСЬКИЙ БРОВАР» – досить нова торгова марка на ринку українського крафтового пива. Пивоварня знаходиться в містечку Березне, що на Рівненщині. Використовуючи власне професійне обладнання, тут варять пиво з грудня 2014 року.

Микола ІВАЩИШИН, директор пивоварні «ВОЛИНСЬКИЙ БРОВАР»

Серцем «ВОЛИНСЬКОГО БРОВАРА» є комплекс варильного обладнання, яке для компанії виготовили словацькі фахівці заводу Blonder Beer, та резервуари бродіння ЦКТ, де пиво бродить та дозріває протягом 20-30 днів. Неабияка гордість пивоварні – це якісна та надійна станція водопідготовки данської компанії Eurowater, з повністю автоматичним керуванням.

Постійний рух у напрямку інновацій сприяє удосконаленню технологічних процесів на пивзаводі. Так, два роки тому встановили сепаратор GEA, який допоміг вирішити проблему фільтрації пива. А зовсім нещодавно були встановлені ємкості від української компанії Craft Innovation.

Варто зазначити, що пивоварня має новітню американську лінію розливу Meheen для наливу у склопляшки, а також оснащена новою системою очищування повітря та компресором ATLAS COPCO.

Прагнучи досконалості при створенні пива, фахівці «ВОЛИНСЬКОГО БРОВАРА» використовують найкращу сировину та традиційні методи пивоваріння.
Торгова марка «ВОЛИНСЬКИЙ БРОВАР» вже успішно зарекомендувала себе на ринку України. Весь асортимент пивоварні мають змогу смакувати жителі столиці, а також мешканці чи не усіх обласних та районних центрів України.

Микола ІВАЩИШИН, директор пивоварні «ВОЛИНСЬКИЙ БРОВАР»:

Ми хочемо, аби кожен, хто спробує пиво ТМ «ВОЛИНСЬКИЙ БРОВАР», розділив нашу пристрасть і оригінальність, розпочавши серйозний пошук смакових відчуттів у бокалі з золотою короною піни і, таким чином, приєднався до великої армії крафтолюбителів.

Асортимент пива виробництва торгової марки «ВОЛИНСЬКИЙ БРОВАР» представлений понад 20 сортами пива, безалкогольним пивом ZERO, а також безалкогольним фруктово-охмеленим газованим напоєм НОТА ХМЕЛЮ Lemon&Hop.

Волинський бровар

ВОЛИНСЬКИЙ БРОВАР
34600 Україна, Рівненська область
м. Березне, вул. Андріївська, 72Б
www.brovar-beer.com.ua

Пивна мапа України – https://cutt.ly/agAphA9