BEER.INSIDE ДЖОН ГАШПАР

BEER.INSIDE Джон Гашпар
Сімейна пивоварня «Джон Гашпар» знаходиться у місті Берегово Закарпатської області. П’ять років тому двоє друзів підприємців Янош і Гашпар на руїнах колишнього пивзаводу запустили нове сучасне пивоварне виробництво.

Джон ГашпарПивоварня «Джон Гашпар» розвивається відповідно до зростання попиту на пиво. Підприємство виробляє пиво за сучасними технологіями та забезпечує своїх шанувальників продукцією високої якості. Обсяги виробництва за 2019 рік склали 550 тисяч літрів.

Пиво виготовляють за легендарним «Законом про чистоту», прийнятим у Баварії в 1516 році, згідно з яким справжнє пиво має складатися тільки з солоду, хмелю, дріжджів та води. У пиві виробництва «Джон Гашпар» гармонійно поєднана вишуканість кращих сортів солоду і хмелю та чистота гірської води з надр Карпат.

Янош ШІПОШ, співзасновник пивзаводу «Джон Гашпар»:

Протягом п’яти років пивоварня виробляє живе: крафтове пиво ТМ «Джон Гашпар», – термін зберігання якого 60 діб. Для виготовлення пива використовується солод вітчизняного та німецького виробництва, а хміль та дріжджі – німецького, чеського, словацького та американського виробництва.

При виробництві деяких видів пива використовується технологія холодного охмілювання. На даний час підприємство виробляє дев’ять видів пива ТМ «Джон Гашпар», яке розливається у скляну та пластикову тару.

Гашпар ВАРГА, співзасновник пивзаводу «Джон Гашпар»:

На заводі є лабораторія, колектив якої ретельно слідкує: за якістю виробленої продукції, щоб смак пива був неповторним, а його якість – довершена.

Також є дегустаційний зал, де можна проводити дегустації та навчання. Зокрема, 13-14 квітня 2019 року Kyiv Beer Academy проводили курс навчання для пивоварів Закарпаття «Пивний сомельє».

Щороку продукція ТМ «Джон Гашпар» бере участь у Закарпатському обласному пивному фестивалі «Варишське пиво». Продукцію поставляють у різні куточки України, і з кожним роком вона стає дедалі популярнішою.

Джон Гашпар

 

«ДЖОН ГАШПАР»
м. Берегово, вул. Карпатська, 1
+38 (050) 678 678 3,
+38 (095) 916 33 48
@johngasparberegovo
john_gaspar_2014
toveuropa2014@gmail.com

Знайти пивоварню на Пивній мапі Україні!