BEER.INSIDE Fichte’n brewery

BEER.INSIDE Fichte’n brewery
Мініпивоварня знаходиться в селі Коритняни, неподалік Ужгорода, що в Закарпатській області. Почали варити пиво в 2017 році. У Fichte’n brewery знаються на приготуванні особливого крафтового пива, тому користуються якісною сировиною і дотримуються традиційних рецептур.

Борис СМЕРЕКАПивоварня є учасником фестивалів, ярмарків та різних розважально-культурних заходів регіонального значення. Задля розвитку культури споживання пива проводять дегустації та майстер-класи з приготування пива.

Борис СМЕРЕКА, керівник пивоварні Fichte’n brewery

Fichte’n brewery – це сімейна броварня, яка готує особливе крафтове пиво. Тому віддаємось роботі на всі 100, прагнемо задовольнити нашого споживача, і в той самий час постійно експериментуємо. Один з останніх наших експериментів – це пиво з грейпфрутом.

Ужгород – столиця Закарпаття, а туристичною особливістю нашого міста стали унікальні мініскульптури. Їх творцем є скульптор Михайло Колодко. Саме вони є головними героями на етикетках нашого пива.

Лінійка Fichte’n brewery складається з постійних сортів пива, таких як: Fichte’n APA (American Pale Ale), Fichte’n Weizen, Fichte’n Light, Fichte’n IPA (India Pale Ale), Fichten’n Porter.

Також готуються експериментальні сорти пива – це завжди лімітована серія, ось декілька з них: India Pale Lager, Fichte’n Premium, Black IPA.

Місця продажу:
Паб Manufaktura, Craft Beer Market; паби Belfast-1 (вул. 8-го Березня) та Belfast-2 (ТЦ «Едельвейс»); паби «Дрива-1» (вул. Легоцького) та «Дрива-2» (проспект Свободи); корчма «Підкова» (м. Перечин); PRO Pub; паби Chester, піцерії «Сафаpі», «Базіліко», магазин Pinta; Beer Zone; «Кружка», «Душа пивовара»; «Пивний Бум»; IZI Бар; паб «Дятел».

Fichte’n brewery

Fichte’n brewery

Село Коритняни, Ужгородський район

Соціальні мережі:

Instagram

Facebook

Untappd

Пивна мапа України – https://cutt.ly/qgAugMW!