BEER.INSIDE Varoshske Beer

BEER.INSIDE Varoshske Beer
Свою роботу пивоварня Varoshske Beer почала в 2019 році. Відкриття пивоварні – це мрія одного любителя справжнього пива довжиною в 10 років.

Пивоварня Varoshske BeerДля засновника та керівника пивоварні Володимира Рошинця броварня стала місцем, де вкладено неймовірну кількість сил, часу і, найголовніше, душі. Це не просто ряди з 12 двотонних ЦКТ, труб, шлангів та однотонного варочника. Це місце, про яке Володимир може говорити годинами. Адже тут з душею варять крафтове пиво, причому тільки з натуральних інгредієнтів, для всіх мешканців та гостей Закарпаття.

Пивовар пивоварні Varoshske Beer:

Що для мене пиво? Це не просто освіжаючий напій в спеку – це душа. Кажуть, що їжа смачніша, коли готується з любов’ю. Так само можу сказати і
про крафтове пиво. Кожна варка – це для мене дуже трепетний процес. А потім, коли наливаєш пиво в бокал прямо з танка, розумієш, що все це було варте затрачених сил і часу.

Кожна думка наших клієнтів дуже важлива для нас. Переживаєш, чи сподобається людям. І справа тут не в кількості продажів, а в тому, що хочеться, щоб кожен зміг відчути цей аромат пшениці, розпізнати на смак той інгредієнт, який ми додали під час тої чи іншої варки.

На пивоварні Varoshske Beer варять пиво в основному класичних стилів, наразі їх 7. Але водночас не перестають шукати цікаві смаки і пробувати нові рецепти. Адже зовсім скоро пивоварня буде розширятись, тому з’являться новинки, які варті вашої уваги.

Пиво Varoshske Beer доставляють у майже всі кафе та ресторани Хуста, подекуди і в інші міста Закарпаття.

Фірмові біршопи Varoshske Beer в Хусті (вул. Львівська, 235) та Мукачеві (вул. Миру, 39).

Також пиво можна скуштувати в біршопах «Харківської зернової пивоварні» в Харкові.

Пивоварня Varoshske Beer

Пивоварня Varoshske Beer
м. Хуст
Фейсбук та Інстаграм
@varoshske_beer

Пивна мапа України – https://cutt.ly/agAphA9