BEER.INSIDE Beer Snacks

BEER.INSIDE Beer Snacks
Beer Snacks – українська компанія-дистриб’ютор, імпортер і виробник снеків.
Beer SnacksПонад 8 років тому у засновника виникла ідея створити особливий магазин найкращих смаколиків до пива. Сьогодні в асортименті Beer Snacks – 115 позицій закусок: українські та імпортні рибні й м’ясні снеки, розмаїття горіхів, грінок, риби та м’яса. Серед найбільших уподобань споживачів – кальмари, м’ясні чіпси, фісташки.
 

Олександр СПИРИДОНОВ, директор компанії Beer Snacks:

– Усе розпочалось з того, що я знайшов виробника якісної в’яленої риби, яку ми почали реалізовувати, до слова, й досі з ним працюємо. Згодом розширили асортимент і додали китайські снеки, горіхи та м’ясо. Нині маємо власний м’ясний цех, який забезпечує мережу магазинів 12 позиціями різноманітних смаколиків. Для нас найважливіше – якість, ми досить прискіпливо обираємо товар.
 
Що цікаво, компанія співпрацює з Китаєм (кальмарова група), В’єтнамом (анчоуси, смугастики), Іраном (фісташки).
 
Свою продукцію Beer Snacks презентують на різноманітних всеукраїнcьких і регіональних пивних фестивалях, конкурсах і виставках.
 
Сьогодні продукцію компанії Beer Snacks можна придбати в Рівненській, Київській, Житомирській, Вінницькій областях, а також замовити доставку Новою поштою. Налагоджено тісну співпрацю з продажу продукції Beer Snacks з мережею магазинів «Бірвілль».
 
Beer Snacks
 
BEER SNACKS
м. Житомир
+38 063 405 37 10
+38 095 195 59 64
Beersnaks@yahoo.com
https://beer-snaks.prom.ua
 
 
Пивна мапа України – https://cutt.ly/Rg0IQXp