Craft Beer & Vinyl Music Festival 2019: понад 60 українських пивоварень, гості з Брюсселю та конкурс пілзнерів

22 апреля 2019

Фестиваль
У Львові, 3-5 травня, Craft Beer and Vinyl Music Festival знову відкриє літній сезон фестивалів. Традиційно фестиваль пива та вінілів відбудеться на території !FESTrepublic. Цього разу буде ще більше пива з 60-и броварень України, для порівняння – на першому фестивалі їх було 26.

Вперше учасником Craft Beer and Vinyl Music Festival стане пивоварня з-за кордону – відома брюссельська пивоварня “Brasserie de la Senne”.

Організатори обіцяють зварити просто на території фестивалю пиво. Це зроблять під час майстер-класу для домашніх пивоварів. 18 пивоварень-учасниць зьясують, хто з них зварив кращий пілзнер на конкурсі “Made pilsner great again”.

У програмі також будуть щогодинні екскурсії на пивоварню “Правда” за попереднім зголошенням. А напередодні фестивалю організатори запрошують пивоварів та власників кнайп з крафтовим пивом на”професійний день”. У програмі – серія лекцій про світові тренди крафту, обладнання, сировину тощо. Потрапити на програму “професійного дня” можна буде лише за попереднім зголошенням.

На фестивалі також буде діяти великий крафтовий магазин з пляшковим пивом та іншими пивними атрибутами, а також виставка пивного обладнання.

Організатори готують також мистецьку виставку. В 10-му корпусі !FESTrepublic будуть експонувати спільний проект Олекси Фурдіяки, львівського художника-монументаліста та Влодка Кауфмана, львівського художника.

Вінілова програма Craft Beer and Vinyl Music Festival включає маркет вінілів та виставку сучасної hi-end апаратури в кімнаті прослуховування від Вініл Клубу.

Для молодих батьків – на Craft Beer and Vinyl Music Festival буде діяти традиційний для цього фестивалю дитячий майданчик просто неба з аквагримом та бульбашковим шоу, а також окрема програма у “фестивальному садку” для діток від 5 років.

Фестивальне меню – смаколики від вуличної їжі: бургери, ребра, чебуреки, устриці та фалафелі, буде також кава, солодке та морозиво.

Окрім того, цього разу на !FESTrepublic облаштують велику лаундж–зону для гостей. Ввечері в програмі – клубні вечірки, а вдень – сети від DJїв.

Як і минулого року валюта фестивалю – бофони. Розраховуватись за пиво, їжу та сувеніри можна буде карткою Lokal або додатком Lokal. На ярмарку вінілів – прийматимуть готівку. Організатори забезпечать безкоштовні автобуси від пам’ятника Федорову на територію !FESTrepublic.