Хто представить краще кисле пиво на шостому Craft Beer & Vinyl Music Festival?

02 августа 2019

Події
У львові проводжатимуть літо з крафтовим пивом та музикою! 30 серпня на території FESTrepublic стартує Craft Beer & Vinyl Music Festival №6, і триватиме до 1 вересня.

Що обіцяють організатори? Традиційно гарний настрій, ріки найрізноманітнішого пива з усіх куточків країни, крутезну музику, смаколики на фуд-кортах і безліч активностей на різну тематику. А це більше 60 пивоварень та домашніх пивоварів з України та світу, 15 учасників фудкорту, маркет вінілів та апаратури, виставка професійного обладнання для пивоварень. Також зможете відвідати дитячі майданчики з розвагами та майстерками, пригостити маля дитячим меню. Відвідаєте музей сучасного мистецтва. Насолодитися музикою з вінілів, запалити на вечірках.

А тепер найголовніше! Лейтмотивом шостого фестивалю стане кисле пиво! Традиційний виклик іншим пивоварням-учасникам фестивалю від Yuri Zastavny та Театр пива «Правда»: цього разу це кисле пиво або будь-які його варіації з використанням сезонних ягід.

Результати експериментів можна буде спробувати на Craft Beer & Vinyl Music Festival 30 серпня – 1 вересня. Ми їдемо! А ви? 🙂