IX Форум пивоварів та рестораторів відбудеться 20-21 серпня у Рівному

19 декабря 2019

Форум 2020
Стартувала підготовка до Міжнародного Форуму пивоварів та рестораторів 2020! Дев’ятий за рахунком Форум приймає готельно-ресторанний комплекс «Айвенго» – Головний Організаційний партнер. На учасників чекають найактуальніші теми та обговорення, авторитетні експерти та нові обличчя галузі, інноваційні технології й рішення, цінні поради та успішний досвід колег. Аудиторія заходу – пивовари, технологи, представники пивної торгівлі, ресторатори, шеф-кухарі пивних закладів з усієї України та закордону, а також компанії-виробники з Німеччини, Австрії, Італії, Чехії, Словаччини.

В якості головної ідеї цього заходу організатори медіа-група «Технології та Інновації» обрали тему «Технології: автоматизація та діджиталізація». Головна мета – звільнити час пивовара для творчості, навчання, особистого розвитку, при цьому гарантовано отримувати високоякісну, затребувану на ринку продукцію. Іншим важливим тематичним блоком стане рух назустріч споживачеві: розвиток пивного асортименту, створення нових стилів й вдосконалення традиційних. Запланована презентація й обговорення унікального досвіду кращих пивоварень та пивзаводів України й закордону.

Читайте по темі: У Рівному із розмахом відбувся VIII Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів, який вперше перетворився на справжній Пивний тиждень!

Важливою частиною програми Форуму стане урочиста Церемонія нагородження переможців Дегустаційного конкурсу пива East European Beer Award 2020, який цього разу відбудеться окремо, як самостійний захід, 11-12 березня в Рівному (комплекс «Айвенго»).

Читайте по темі: В Україні обрали «Королеву пива – 2019»

Другого дня Форуму відбудеться Пивний тур з відвіданням провідних пивзаводу, пивного ресторану та пабу Рівненщини і Волинщини. Запланована й колабораційна варка пива, – запрошуємо пивоварні до співпраці!

Головний Лабораторний партнер Форуму «ДОНАУ ЛАБ УКРАЇНА»

Генеральний Юридичний партнер Форуму ППФ «Пахаренко і партнери»

Координатор проекту:
Анна Малашкевич, тел .: +38 (097) 89 18 200, beertechdrinks@gmail.com

З приводу участі у Форумі, партнерства та спонсорства звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел.: +38 (097) 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Анна Ільчук, тел..: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Анна Малашкевич, тел .: +38 (097) 89 18 200, beertechdrinks@gmail.com