Обладнання та рішення GEA для крафтових броварень – запорука якісного пива та успішного бізнесу

05 октября 2019

Теми Форуму
10 жовтня у Рівному стартує VIII Форум пивоварів та рестораторів! Дводенний захід стане осередком новітніх технологій, підходів та концепцій пивоваріння й ресторанної справи. Теми Форуму охоплять всі ланки пивоварного бізнесу – від ідеї варити пиво – до створення власної броварні, маркетингу і продажів. Центральною темою лишаються технології на всіх етапах виробництва. Адже ринок, що стрімко змінюється, потребує все нових та розумних підходів. Ультрагнучке обладнання й технології для крафтового пивоваріння учасникам Форуму презентує ГЕА Україна! Компанію та її інноваційні підходи представить Юрій ВОЙТЮК, менеджер з продажів ГЕА Україна.

Міжнародний концерн GEA займає провідні позиції на глобальному ринку технологій для пивоваріння та постачає широкий спектр обладнання й рішень: від систем вологого дробіння солоду на млинах MILLSTAR™, систем приготування сусла CRAFT-STAR™/ COMPACT-STAR™, освітлення пива та сусла на сепараційних установках GEA Plug&Win, автоматизованої системи трубної обв’язки в холодному блоці ECO-MATRIX™ до ультрагнучких ліній розливу GEA VIPOLL ALL IN ONE.

Компанія роками розвиває технології, які забезпечують потреби пивоварень різних розмірів. Наприклад, сьогодні технології сепарування та освітлення пива GEA стали доступні для малих виробництв в Україні. Потужності сепарації стартують від 20 гектолітрів на годину. Таке обладнання вже встановлене на пивоварнях «Волинський бровар», «Lisopylka», «Альтбір» та інших.

В ході VIII Форуму пивоварів та рестораторів ГЕА Україна презентує найновіші розробки для крафтових пивоварень:

·        варильний порядок CRAFT-STAR™: досконала технологія пивоваріння GEA для максимальної ефективності використання сировини та експлуатації у своєму класі;

·        MILLSTAR™: оптимізація всього процесу. Виробництво як основа ефективності;

·        пропагатор GEA для виробництва крафтового пива;

·        новітній принцип аерування WORTSTAR™ Craft;

·        GEA Plug & Win: рішення «все в одному»;

·        холодильне обладнання GEA для крафтового пивоваріння.

Рішення від GEA ідеально підходять для виробництва крафтового пива на міні-пивоварнях, що знаходяться у пошуку ефективних та універсальних систем пивоваріння, які сприятимуть майбутньому зростанню. Доступні й гнучкі рішення  дозволять зменшити інвестиційну вартість, скоротити споживання води, енергії та сировини, пришвидшити окупність проєкту, не втрачаючи у якості продукту.

Нагадаємо, невдовзі у Рівному розпочнеться Пивний тиждень! 8-9 жовтня обиратимемо найкращі українські сорти пива на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award-2019. А вже 10-11 жовтня відбудеться VIII Форум пивоварів та рестораторів. На учасників заходу чекає насичений інформацією конференц-день, виставки, презентації, церемонія нагородження переможців конкурсів East European Beer Award-2019 та «Королева пива – 2019», урочистий фуршет. Приймає готель «Айвенго». Другий день Форуму стане практичною частиною заходу і включить Поліський Пивний тур та колабораційну варку пива.

Реєстрація на Форум пивоварів і рестораторів:
Анна Панкратенкова: +38(097)7592583, +38(095)6070904, reklama.nti@gmail.com
Анна Малашкевич: +38 (097) 89 18 200, beertechdrinks@gmail.com
або на сайті forum.techdrinks.info