Стабільність пива, нові тренди пивоваріння і успішні продажі – головні теми ХІ Форуму пивоварів і рестораторів

18 января 2022

ХІ Форум пивоварів і рестораторів

23-24 березня 2022 року у Дніпрі відбудеться ХІ Форум пивоварів і рестораторів. Захід приймає ресторан-пивоварня «Старгород».  На учасників чекає насичена дводенна програма. Організатори, медіагрупа «Технології та Інновації», знайомлять з ключовими темами Форуму.

23 березня – конференц-день, виставка сировини й обладнання для пивоваріння, «Народна дегустація пива»,  Конкурс на краще оформлення пивної пляшки.

Упродовж дня, учасники обговорюватимуть ситуацію  у крафтовому пивоварінні і впровадження європейських стандартів; дискутуватимуть про стабільність пива, охоплять увесь технологічний ланцюг приготування напою. Цікавими стануть теми: «Пивоваріння: класика проти креативу, або які стилі пива варити, щоб продаватися?», «Поближче до споживача через віртуальне технічне обслуговування», «Форум додаткових можливостей: про витримане в бочці пиво, про медове пиво (міди), нові пивні напої тощо», «Слабоалкогольне чи безалкогольне: тренд чи кардинальні зміни?» Огляд ринку і розгляд перспектив слабо-та безалкогольного пива» і секція маркетингу і продажів «Пиво, яке продається: складові успіху».

На наступний день пивоварні відправляться у традиційний «Пивний тур», у рамках якого учасники  ознайомляться  з секретами пивоварного ремесла, скуштують смачного пива та відвідають дегустації пивного меню.
24 березня 2022 року – Пивний бізнес-тур на провідні пивоварні, ресторани регіону.

Тур 1 (на вибір):
First Dnipro Brewery
Fanatic

Тур 2 (на вибір)
MOVA BREWING CO.
Паб «Кеды Искусствоведа»

Умови участі в конференції в якості учасника:

Для пивних компаній:
Конференц-день + бізнес-тур – 3000 грн.
Конференц-день (без бізнес-туру) – 2200 грн.

Для технологічних компаній:
Конференц-день + бізнес-тур – 4000 грн.
Конференц-день (без бізнес-туру) – 3000 грн.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у дегустації напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова (координатор проєкту), тел: +38 097 759 25 83
Ірина Калюжна, тел.:+38 096 458 76 82
Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Директор проекту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/видавець проекту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

УВАГА!
Вхід на ФОРУМ дозволений тільки власникам довідки про повну вакцинацію, довідки про одужання від ковід за останні 6 місяців, негативний ПЛР або експрес-тест, дійсний 72 години. Будь ласка, подбайте заздалегідь про генерацію сертифікатів в додатку «Дія».

Конференція відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проведена з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.
Звертаємося до учасників із проханням серйозно ставитися до нинішньої ситуації з розповсюдженням COVID-19 в Україні. Вищезазначені заходи з безпеки націлені на посилення вашої особистої безпеки. Рекомендуємо виміряти температуру тіла перед виходом із дому та у випадку нездужанн
я лишитися вдома. Ви можете в будь-який момент зв’язатися з організаторами щодо заміни делегата.
Ваше здоров’я – наш пріоритет! Ми готові до червоної зони, і ви повинні бути до неї готові!

Готелі поряд:

«Хутір», тел..: 056 370 6600
«Енріко», тел..: 063 388 6930
«Ньюпорт», тел..: 095 467 6959

Детальніше читайте на сайті події.