UBC Group презентує революційну новинку для сухого охмелення

21 февраля 2022

Теми ХІ Форуму пивоварів і рестораторів

Незабаром, 23-24 березня 2022 року відбудеться ХІ Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів. Гостей прийматиме ресторан-пивоварня «Старгород». Дводенний захід стане осередком новітніх технологій, підходів та концепцій пивоваріння й ресторанної справи. Теми Форуму охоплять всі ланки пивоварного бізнесу – від ідеї варити пиво – до створення власної броварні, маркетингу і продажів.

UBC Group, як один з лідерів пивної індустрії, активно розробляє та впроваджує нові інноваційні технології та продукти власного виробництва, а також активно сприяє освоєнню та впровадженню новітніх перспективних розробок своїх партнерів. Так, незважаючи на складнощі, з якими стикається ринок у період глобальної пандемії, світовий лідер з виробництва хмелю та хмелепродуктів компанія BarthHaas зосередилася на пошуку та розвитку нових технологій у галузі охмелення пива, які б дозволили її клієнтам мінімізувати втрати при виробництві, а так ж максимально спростити процес охмелення і водночас підвищити його ефективність.

Як результат цієї діяльності, пивовари отримали такі унікальні та ефективні інструменти як Incognito та LupoMax, представлені нами під час минулорічного  Х Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів, який відбувся  у квітні 2021 року. До речі, багато хто з українських пивоварів вже встиг гідно оцінити ці продукти на власному досвіді, а деякі пивоварні впровадили їх у своєму виробництві на постійній основі. Асортимент Incognito та LupoMax постійно розширюється, що дає можливість пивоварам виявляти свою творчість, не обмежуючи свою фантазію у пошуках нових унікальних смакових поєднань!

Як відомо, у лінійці BarthHaas існує безліч різноманітних продуктів для кожної зі стадій охмелення пива. Починаючи від звичних і всім відомих гранул хмелю тип 90, технологічних екстрактів (таких як СО2 екстракт і екстракти PHA) і закінчуючи, новими вищезгаданими розробками, такими як Incognito і LupoMax. З кожним роком компанія намагається покращувати та розвивати їхню споживчу ефективність, результатом яких стали нові продукти, які UBC Group представить на презентації під час ХІ Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів.

Як заявляють самі виробники, а також авторитетні світові експерти галузі, один із продуктів, які вони представляють, зробить революцію в області сухого охмелення пива!

– Без перебільшення вже зараз можна заявити про те, що цей продукт стане новою віхою у розвитку ринку крафтового пива, оскільки він дозволить пивоварам вирішувати відразу безліч завдань щодо ефективності та стабільності сухого охмелення, практично до нуля зведе втрати готового пива в процесі його охмелення на пізніх стадіях виробництва, а також усуне споконвічну залежність пивоварів від пошуку «свіжих» хмелів. Він стане прямим втіленням принципу true-to-type при досягненні необхідних смакових поєднань і в цілому спростить технологію сухого охмелення з точки зору механізмів і часу його реалізації, – коментують представники UBC Group.

У компанії UBC Group додають, що ця презентація буде цікавою не лише представникам крафтової спільноти. Будь-який пивовар, що шукає нові методи охмелення і досягнення результату при мінімальних витратах часу та ресурсів ознайомиться з новинкою. Під час презентації представники компанії розкажуть про ще один новий продукт, який буде являти собою  наступний етап розвитку технологічних екстрактів. Новинка стане ще ефективнішою, екологічнішою  і менш затратною на великих пивоварнах компаніях.

Долучайтесь до участі в ХІ Форумі пивоварів і рестораторів, який збере 23-24березня всіх у ресторані-пивоварні «Старгород».

Контакти:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова (координатор проєкту), тел: +38 097 759 25 83
Ірина Калюжна, тел.:+38 096 458 76 82

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Детальніше про подію читайте на сайті http://forum.techdrinks.info/ua/event/36