Запрошуємо взяти участь у Народній дегустації пива від переможців і фіналістів East European Beer Award 2017 та 2018 на Форумі пивоварів у Львові!

16 апреля 2019

Форум
Краще пиво України – це не лише золоті, срібні і бронзові призери конкурсу East European Beer Award, хоча для них найбільша пошана. Це і те пиво, що увійшло у першу десятку фіналістів кожної з категорій. Адже часто в якості цих зразків була надто мала різниця. Тому ми назвемо це пиво – пивом переможців! Щоб відзначити всіх, хто цього гідний, організовується Відкрита Народна Дегустація, в ході якої кожен учасник може дегустувати пиво переможців.

За прикладом найстарішого європейського конкурсу European Beer Star, де окремо проводиться дегустація для споживачів, що розуміються на пиві, вперше в рамках Форуму пивоварів і рестораторів відбудеться Народна Дегустація пива переможців і фіналістів East European Beer Award! 18 червня у Львові всі учасники VII Форуму пивоварів і рестораторів дегустуватимуть пиво від першої десятки фіналістів кожної з категорій конкурсів та переможців. З результатами можна ознайомитися тут:  East European Beer Award 2017 і  East European Beer Award 2018.

Тільки уявіть: кращі крафтові пива українських пивоварень в одному місці! Це унікальна можливість не тільки насолодитися якісними сортами, а й зробити справжню аналітику ринку пива і смаків споживачів. Тим самим, організатори вважають за необхідне відновити справедливість по відношенню до пивоварів, продукція яких знаходиться на рівні з золотими, срібними та бронзовими медалістами Конкурсу, але не була відзначена експертами.

Нагадаємо, VII Форум пивоварів і рестораторів, за традицією заходів від Міжнародного інформаційно-видавничого проекту «Технології та Іновації», стане дводенним. Приймає «Театр пива «Правда» – Головний Організаційний партнер. Конференц-день відбудеться на території Fest Republic (Старознесенська, 24-26) 18 червня. Основними темами стануть сучасні технології пивоваріння: від вибору сировини – до роботи з обладнанням і санітарії. Програма включає секції «Економіка пивного бізнесу»,  «Маркетинг пивного закладу»,  учасники обговорюватимуть розвиток культури споживання пива, завоювання долі внутрішнього ринку та вихід на експорт. Працюватиме традиційна виставка обладнання, технологій, сировини та допоміжних матеріалів від українських і європейських виробників. Паралельно у приміщенні «Школи кулінара» Холдингу Емоцій !Fest планується засідання секції для шеф-кухарів пивних ресторанів та майстер-клас.

19 червня відбудеться Пивний тур «Крафтовий шлях» за двома різними маршрутами, який включатиме екскурсії на виробництво, дегустації пивного меню та страв, відвідування закладів продажу пива. Вперше відбудеться екскурсійний гастротур для шеф-кухарів креативними ресторанними закладами Холдингу емоцій !Fest.

Реєстрація на Форум пивоварів і рестораторів:
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Надія Рачковська: +38 063 056 47 88
або на сайті forum.techdrinks.info

З приводу партнерства:
Надія Ящук: +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net,
Анна Панкратенкова: +38 (097)7592583, reklama.nti@gmail.com