Замовити друковану версію каталогу BEER.INSIDE

Концепція каталогу полягає в популяризації культури споживання пива, і презентації, з цією метою, пивоварень, пивзаводів, пабів, ресторанів-пивоварень, пивоварів-контрактників за географічною ознакою. Електронна англомовна й україномовна версії вже працюють – на сайті упорядника проекту «Пиво. Технології та Інновації» ! Також каталог матиме паперову версію українською мовою, яка саме готується до друку.
 
Родзинкою каталогу BEER.INSIDE стала власна Пивна мапа на Google Картах, на якій розміщуються пивзаводи, пивоварні-ресторани, паби, пивні магазини або торгові пивні мережі. Відтепер, подорожуючи країною, ви легко зможете знайти пивні заклади, для цього вам достатньо відкрити Google Карту і обрати потрібне місто, затим натиснути на позначку пивоварні чи пабу і ознайомитися з короткою інформацією про нього. А, перейшовши за посиланням на сайт, – отримати докладний опис пивоварні чи пивного ресторану, з основними позиціями асортименту пива. При бажанні, на сайті «Пиво. Технології та Інновації» можна буде також замовити друковану версію каталогу BEER INSIDE.
 

 
Акцент проєкту BEER.INSIDE – лише на якісному продукті. Тому ще один важливий аспект Пивної мапи України – це презентація технологічних досягнень пивоварної галузі, адже саме від рівня оснащеності пивоварні, від досконалого виконання технологічних стандартів значною мірою залежить якість продукції.Ще одна складова каталогу – презентація пивних смаколиків від української фуд-індустрії, адже відомо, що кожен напій має свою «пару», і нове видання допоможе споживачам розібратися в премудрощах фудпейрингу. Також частиною проєкту стане презентація пивних турів на пивоварні, які познайомлять туристів із культурою виробництва традиційної пивної продукції різних куточків України.  Кожен охочий зможе відвідати екскурсії, посмакувати пивом на дегустаціях і придбати напої у виробника.
 
Каталог матиме друковану версію українською мовою та електронну англомовну й україномовну версії. Регіони в книзі представлені за алфавітом, а пивоварні – по мірі надходження заявок від них. Для споживачів зручно знайти для себе пиво того чи іншого стилю завдяки алфавітному покажчику стилів пива, представленого в каталозі. Нарешті, всі без винятку компанії, про які інформуватиме каталог BEER.INSIDE, будуть позначені ще й у алфавітному порядку.
 
Географія розповсюдження: всі регіони України. Активно BEER.INSIDE просуватиметься на пивних фестивалях, спеціалізованих конференціях, виставках, форумах пивоварів. Організатори планують також проведення презентацій каталогу в крупних містах України, з участю представників пивоварень і місцевих ЗМІ. Приємний бонус отримують передплатники журналу Beer Technologies&Innovations: кожен отримає примірник видання. Медіа-група «Технології та Інновації» гарантує проєкту потужну інформаційну підтримку. 3 сайти, 5 друкованих журналів, активні соціальні мережі, а також інформаційні партнери забезпечать максимальне поширення інформації: серед ресторанів, пабів, торгових мереж і т.д.
 
Видавці медіа-групи Технології&Інновації планують провести презентації Пивної мапи України у Львові, Одесі, Дніпрі й Харкові. Інтернет-версія каталогу BEER INSIDE публікується на сайті «Пиво. Технології та Інновації» українською і англійською мовами, й буде поширюватися в усьому світі!Власне, Пивна мапа України вже працює, хоч і не в повному обсязі, і всі охочі можуть скористатися інформацією про пивоварні і пиво в Україні, – для приємного дозвілля, придбання високоякісного крафтового продукту, а також пошуку партнерів і укладання договорів!..
 
Приєднуйтеся до унікального інформаційного проєкту BEER.INSIDE.Пивна мапа України!