Компанія Concept Glass – ексклюзивний партнер ювілейного Дегустаційного конкурсу East European Beer Award

22 марта 2021

East European Beer Award-2021
21-22 квітня пивоварів збере П’ятий Дегустаційний конкурс пива та сидрів. Захід приймаєкомплекс «Конференц-Хол Ірпінь». Конкурс  пройде з дотриманням усіх санітарних вимог.  Робочі місця для пивних суддів буде облаштовано на відстані 1,5 м один від одного. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани. Провідний гравець ринку пивного і барного посуду надасть якісні келихи для пивної дегустації. Також Concept Glass подарує спеціальний професійний посуд переможцям Дегустаційного конкурсу.

До слова, заснована 1999 року і відома першими поставками пивних бокалів в Україні компанія Concept Glass сьогодні реалізує креативні рішення в склі! Партнерство з європейськими виробниками скла та фарб, власні потужності з декорування, професійні сомельє в склі дозволяють щодня наповнювати життя фарбами і розвивати пивкультуру!

У своїй роботі Concept Glass використовує найсучасніші методи нанесення малюнку. Завдяки багатому досвіду і правильного розуміння сучасних тенденцій, компанія також допомагає клієнту знаходити індивідуальний вид скла для напою і торгової марки.

Крафтове пиво активно зайшло на ринок України 2016 року – саме тоді, коли в Києві відбувся Перший Форум пивоварів і рестораторів, партнерами якого ми були. П’ять років – зовсім небагато для проєкту. Формування нової культури – це довгий шлях. Нам цікаво бути частиною великого проєкту «ПИВО. Технології та Інновації», генерувати та реалізовувати нові ідеї на ринку України. Під час пандемії 2020 року на міжнародних сайтах з досліджень поведінкових характеристик споживача в різних країнах ми знайшли нові ідеї для цікавих заходів. Наша команда зараз працює над цими ідеями, і найближчим часом ми представимо наше нове бачення на розгляд клієнтам. Сподіваємося, що це – знову буде великий і цікавий проєкт, – розповідають засновники компанії.

Головний Організаційний партнер  –  комплекс «Конференц-Хол Ірпінь».

Телефон для бронювання номерів: +38 067 225 3058

Готельні номери

Lux – 10 номерів (1250грн)
Triple – 29 номерів (1020 грн)
Twin – 10 номерів (920 грн)
Single – 11 номерів (700 грн)

Додатково оплачується Сніданок 150 грн «Шведська лінія» і Вечеря 200 грн.

Головний Лабораторний партнер — «Донау Лаб Україна»
Ексклюзивний партнер –
Concept Glass

З приводу участі у подіях і партнерства звертатися:
Анна Панкратенкова: +38 (097) 7592583, reklama.nti@gmail.com
Анна Ільчук: +38 (068) 568 66 58,nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач: +38 (097) 968-95-16, sad.nti@ukr.net