Нові дати V Дегустаційного конкурсу пива та сидрів East European Beer Award і Х Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів

24 марта 2021

Пивні події
У зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації в країні, організатори Дегустаційного конкурсу East European Beer Award вимушені перенести проведення заходу на 21-23 квітня в м. Рівне (готельно-ресторанний комплекс «Айвенго», с. Колоденка, вул.Зелена, 53, (траса Київ – Чоп, 328 км). 21-22 квітня відбудеться V Дегустаційний конкурс пива та сидрів, під час якого судді обиратимуть кращі зразки пива та сидрів, а 23 квітня – Х Міжнародний форум пивоварів і рестораторів, у рамках якого відбудеться урочиста Церемонія нагородження переможців й відзначення фіналістів Конкурсу із дегустацією пива та сидрів конкурсантів.
V Дегустаційний конкурс пива і сидрів і Х Форум пивоварів і рестораторів пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Робочі місця для пивних суддів буде облаштовано на відстані 1,5 м один від одного. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходів радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.

Організатори Дегустаційного конкурсу, а це медіагрупа «Технології та Інновації» та Українське об’єднання пивних сомельє «Київська Пивна Ліга» наголошують на відкритості, прозорості  та об’єктивності  конкурсу та запрошують долучитися до участі в пивному змаганні. Реєстрацію зразків пива продовжено до 16 квітня 2021 року!

У вас є нагода зварити власне переможне пиво й долучитись до участі у заході.

Подати заявку: https://cutt.ly/8jE9frf

Оновлений календар конкурсу
01 листопада 2020 – початок реєстрації зразків пива на конкурс.
16 квітня 2021 – завершення реєстрації зразків  пива на конкурс.
18-20 квітня 2021 – доставка зразків на конкурс.
21-22 квітня 2021 – Дегустаційний конкурс
23 квітня 2021 –  Урочиста Церемонія нагородження у рамках Х Міжнародного Форуму пивоварів та рестораторів

Дегустацї відбудуться 21 – 22 квітня в Ірпіні, на базі комплексу «Конференц-Хол Ірпінь».

Конкурс пройде за підтримки Асоціації сомельє України, з участю експертів міжнародного рівня. 

Незалежним спостерігачем на East European Beer Award 2021 є патентно-правова фірма «Павлович і компанія», яка виступає гарантом якісного та незалежного опрацювання результатів конкурсу та прозорості його проведення.

А вже 23 квітня відбудеться ювілейний Х Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів. справжнім майданчиком презентації останніх інноваційних технологічних напрацювань для пивоварної та ресторанної сфери. Під час ювілейного Форуму учасники обговорюватимуть ситуацію в українському та європейському  крафтовому пивоварінні,  дискутуватимуть на тему: «Варимо пиво з добавками: фруктове пиво, бірмікси, біртейлі. Перш за все – це:  надійне обладнання, правильна водопідготовка, відібраний хміль, спеціальний солод чи смак і професіоналізм пивовара?».

Цікавими стануть теми: роль краудфандингу у відкритті пивного закладу,  організація пивних турів, пивний маркетинг і премудрощі фудпейрингу. Пивовари познайомлять із, популярними нині мідами, презентують крафтові сидри. Завершуватиме конференц-день урочиста Церемонія нагородження V Дегустаційного конкурсу East European Beer Award.

Організатори підготують зразки нагород категорія та назва переможного пива. Це буде цінна нагорода, що стане справжньою окрасою колекції призів пивоварні на довгі роки й ефективним інструментом для підвищення продажів продукції. А сам Форум пивоварів стане ще одним підтвердженням потужного розвитку крафтового руху в Україні, оскільки заряджає сотні людей на підприємництво, створення і розвиток власного бізнесу, даючи поштовх українській економіці – за прикладом світових лідерів пивоваріння.

Головний організаційний партнер: готельно-ресторанний комплекс “Айвенго” с. Колоденка, вул.Зелена, 53, (траса Київ – Чоп, 328 км).

Телефон для бронювання номерів: +38 050 662 7462

Партнери Дегустаційного конкурсу East European Beer Award-2021 і Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів: Донау Лаб Україна, Тарі, Fermentis, Concept Glass, Angel Yeast, ДП Дьолер Україна, Харвест Агрохім Україна та ін.
Фудпартнери: «Franko Snail», «Теплі моря».

Генеральний інформаційний партнер – Інтерфакс-Україна.

Головний Головний Лабораторний партнер — «Донау Лаб Україна».

Ексклюзивний партнер – Concept Glass.

Головним Інформаційним партнером Конкурсу є єдиний в Україні професійний журнал BEER Technologies – триває передплата кампанія на 2021 рік.

З приводу участі та партнерства звертайтесь за номерами телефонів:
Анна Панкратенкова: +38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.com.
Анна Ільчук: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net