East European Beer Award 2020 отримав підтримку авторитетного чеського конкурсу Zlatá pivní pečeť

19 февраля 2020

Конкурс
Четвертий Дегустаційний конкурс пива East European Beer Award відбудеться вже 11-12 березня у Рівному. Всеукраїнський конкурс з кожним роком стає все більш популярним та отримує підтримку авторитетних пивних міжнародних організацій, залучає до участі пивоварів й суддів з-за кордону. Цього року East European Beer Award залучився підтримкою відомого європейського конкурсу Zlatá pivní pečeť, що проводиться в рамках International Beer Festival. Історія конкурсу налічує кілька десятиліть, систему саме його організації та проведення взяли за зразок організатори East European Beer Award. Окрім інформаційного партнерства, Міжнародний фестиваль делегує свого представника для участі в українському конкурсі!

Відзначимо, Міжнародний пивний фестиваль кілька десятиліть є найпрестижнішим та авторитетним конкурсом-фестивалем пивоваріння в Чехії та одним з найбільших у Європі. Останні кілька років захід проводять у місті Чеське Будейовіце, визнаному центром пивоваріння з віковими традиціями. В рамках фестивалю проводиться дегустаційний конкурс пива Zlatá pivní pečeť  або Gold beer seal. Щороку змагання збирає сотні пивоварень з усього світу. Так, у 2018 році в Zlatá pivní pečeť взяли участь 245 броварень з 20 країн: Чехії, Словаччини, Бельгії, України, Голландії, Словенії, Польщі, Угорщини, Ізраїлю, Росії, США, Австрії, Великобританії, Іспанії, Казахстану, Японії, Чилі, Мексики та ін. Кількість категорій з кожним роком збільшується, на Zlatá pivní pečeť-2019 було представлено вже 34 категорії.

Цього року журнал Beer.Technologies&Innovations виступає інформаційним партнером Ювілейого 30-го Zlatá pivní pečeť 2020.  ХХХ Міжнародний фестиваль-конкурс пива в Чеське Будейовіце стартував 17 лютого і триватиме до 22 лютого. Участь в конкурсі приймають і українські пивовари.

Відзначимо, Zlatá pivní pečeť  – це сертифікована нагорода в одному з найстаріших і найпрестижніших конкурсів пивоваріння на європейському континенті. Процес оцінки якості суворо анонімний та проводиться під наглядом органів з сертифікації (Bureau Veritas, TÜV SÜD).

Тож дегустаційні конкурси Zlatá pivní pečeť  та East European Beer Award мають спільну мету – допомогти споживачам ознайомитись з пивоварним ринком, підвищити поінформованість громадськості, а також допомогти якісним виробникам отримати заслужену рекламу.

– З великим інтересом ознайомився  з проєктом Beer.Technologies&Innovations та конкурсом East European Beer Award. Видно, що ви все робити якісно та з високою ерудицією. Бажаю подальших успіхів у вашій роботі! – відзначає директор International Beer Festival Алоис СРБ, який організовує цей захід вже 30 років поспіль. – Ми співпрацюємо з рядом українських колег вже понад 20 років, дуже цінуємо вашу країну, її громадян, пивоварів та пиво, тому вітаємо нашу з вами подальшу співпрацю!