Замовити друковану версію каталогу BEER.INSIDE. Пивна мапа України

 
  • Головна мета видавничого проєкту BEER INSIDE. Пивна мапа України – це популяризація крафтового пива, ринок якого в останні роки в Україні бурхливо розвивається, а також виховання культури споживання пива і залучення до інформування про цей високоякісний авторський продукт найширших мас споживачів. Англомовна версія каталогу сприяє поширенню інформації про українське пивоваріння і на іноземних ресурсах. Акцент каталогу BEER.INSIDE – лише на якісному продукті. Тому ще один важливий аспект Пивної мапи України – це презентація технологічних досягнень пивоварної галузі, адже саме від рівня оснащеності пивоварні, від досконалого виконання технологічних стандартів значною мірою залежить якість продукції. Ще однією складовою каталогу стала презентація пивних смаколиків від української фуд-індустрії, адже відомо, що кожен напій має свою «пару», і нове видання допоможе споживачам розібратися в премудрощах фудпейрингу. А для фанатів «пивного туризму» цікавою частиною проєкту стане презентація пивних турів на пивоварні, які познайомлять туристів із культурою виробництва традиційної пивної продукції різних куточків України.  Кожен охочий зможе відвідати екскурсії, посмакувати пивом на дегустаціях і придбати напої у виробника.
 
  • Географія розповсюдження: всі регіони України. Активно BEER.INSIDE просуватиметься на пивних фестивалях, спеціалізованих конференціях, виставках, форумах пивоварів. Організатори планують також проведення презентацій каталогу в крупних містах України, з участю представників пивоварень і місцевих ЗМІ. Приємний бонус отримують передплатники журналу Beer Technologies&Innovations: кожен отримає примірник видання. Медіагрупа «Технології та Інновації» гарантує проєкту потужну інформаційну підтримку. 3 сайти, 5 друкованих журналів, активні соціальні мережі, а також інформаційні партнери забезпечать максимальне поширення інформації: серед ресторанів, пабів, торгових мереж і т.д.
 
  • Також на сайті працює електронна англомовна й україномовна версії  каталогу. Родзинкою каталогу BEER.INSIDE стала власна Пивна мапа на Google Картах, на якій розміщуються пивзаводи, пивоварні-ресторани, паби, пивні магазини або торгові пивні мережі. Відтепер, подорожуючи країною, ви легко зможете знайти пивні заклади, для цього вам достатньо відкрити Google Карту і обрати потрібне місто, затим натиснути на позначку пивоварні чи пабу і ознайомитися з короткою інформацією про нього. А, перейшовши за посиланням на сайт, – отримати докладний опис пивоварні чи пивного ресторану, з основними позиціями асортименту пива.
 

 
 
 
 
 
Приєднуйтеся до унікального інформаційного проєкту BEER.INSIDE.Пивна мапа України!