Оформити передплату на журнал

Журнал «ПИВО. ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ» (Beer. Technologies&Innovations) – один із вагомих проєктів медіа-групи «Технології та Інновації». Журнал виходить з 2016 року в друкованому вигляді 2-4 рази на рік, а також розсилається передплатникам у pdf-файлах.

Спочатку, в силу своєї концепції, проект був орієнтований тільки на сучасні технології, на впровадження інновацій у пивоварному бізнесі. Адже сучасне пиво вимагає особливих якісних характеристик і особливих підходів, які можливо забезпечити на рівні професіонала, а не любителя. Але віднедавна журнал Beer Technologies ставить основною своєю метою популяризацію крафтового пива – звареного тільки з натуральних інгредієнтів і з любов’ю. Проєкт є вітриною успішного пивного бізнесу.

Паралельно, також з 2016 року, розвивається й інший масштабний проєкт медіа-групи «Технології та Інновації»,  Форуми пивоварів і рестораторів, головним завданням яких є вдосконалення сучасного пивоваріння, впровадження інновацій і підвищення якісних характеристик продукту. Журнал став Головним Інформаційним партнером форумів. А з 2017 року проект підтримує Міжнародний Дегустаційний конкурс East European Beer Award, який з метою розвитку українського пивоваріння проводить медіа-група «Технології та Інновації» у співпраці з Київською Пивною лігою.

Ми з гордістю констатуємо, що в Україні, слідом за європейськими країнами, протягом останніх років відбувається справжня крафтова революція. У великих та невеликих населених пунктах масово відкриваються пивні ресторани, пивоварні, паби, розширюються торгові мережі, що мають в асортименті крафтове пиво, а також будуються нові й нові пивзаводи. Тепер про Україну добре знають на крафтовій мапі світу. Росте аудиторія пиволюбів, пивоманів, фанатів пива. Поступово змінюється і світогляд споживачів, які відкривають для себе принципово новий напій, виготовлений на сучасному обладнанні, з високоякісної сировини.

Органічною складовою цього грандіозного руху є проєкти медіа-групи «Технології та Інновації». Завдяки планомірній і злагодженій роботі команди, досить швидко і журнал Beer Technologies, і Форум пивоварів, і цей сайт beertechdrinks.com стали ефективними інформаційними майданчиками не лише для фахівців, але й для всіх, кого цікавить пиво і пивоваріння.

Журнал Beer Technologies постійно розвивається, і сьогодні тут перемагає тема не тільки Технологій, а Пива – в усій його різноманітності, Пива як найдавнішого в світі продукту, високоякісного напою, котрий не перестає вдосконалюватися і радувати мільйони своїх прихильників. Головним завданням проєкту залишається інформування читачів про кращі здобутки українських пивоварень, кращий досвід майстрів пивоваріння, найкращі маркетингові знахідки, – а ще – розповіді про майстрів своєї справи і їхнє переможне пиво, про культуру споживання пива. І, звичайно, ми стоятимемо на варті якості продукції, для вдосконалення якої залучатимемо експертів-технологів з усього світу. Ми маємо за мету всіма можливими засобами популяризувати вашу продукцію, шановні пивовари, щоб збільшувалося число пивних фанатиків, ентузіастів і просто любителів. При цьому ми, звичайно, наполягаємо на свідомому і помірному вживанні пива.

Приєднуйтеся до Клубу читачів журналу Beer Technologies, беріть участь у Форумах пивоварів і рестораторів, варіть своє особливе пиво і долучайтеся до числа учасників Дегустаційного конкурсу East European Beer Award!

Передплачуйте журнал Beer Technologies і будьте успішними!

Два спарених журнали на рік (№1-2 і 3-4) коштує 450 грн.

Ознайомитися з журналом.

Для замовлення передплати, будь ласка, заповніть форму: