Дегустаційний конкурс

East European Beer Award

East European Beer Award – перший в Україні міжнародний дегустаційний конкурс пива, який проводиться за європейськими стандартами!

Організатори: Київська Пивна Ліга і медіагрупа «Технології та Інновації».

Необхідність такого заходу очевидна: зараз в Україні досить багато виробників пива, які роблять ставку на високу якість і нові стилі.

Запрошуються професійні пивовари (крафтові, регіональні і великі пивзаводи) не тільки з України, а й з Європи. У числі суддів будуть українські та європейські пивні експерти, досвідчені дегустатори, письменники і блогери, пивовари.

Конкурс відкритий і незалежний, проходить на нейтральній території. Серед спонсорів немає пивоварів.

Відтепер конкурс отримав постійну «прописку» в Рівному.

До дегустаційного конкурсу East European Beer Award 2021 залишилося:

Учасникам

Всі подробиці – в Положенні про конкурс. Юрій Семенов, співзасновник Київської Пивної Ліги, також пояснює деякі нюанси в інтерв’ю журналу «Пиво. Технології та Інновації».

П’ятий Дегустаційний конкурс East European Beer Award (весна 2021) відбудеться 31 березня -1 квітня у Рівному. Приймає готельно-ресторанний комплекс «Айвенго». Церемонія нагородження відбудеться 22 квітня 2021 року в рамках X Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів.

Календар конкурсу

Реєстрація зразків продукції на Дегустаційний конкурс з 1 листопада 2020 р.

Знижка на раннє бронювання – до 1 грудня 2020 р.
Завершення реєстрації зразків продукції: 24 березня 2021 р.
Навчання пивних суддів лютий-березень 2021 р. (дати будуть оголошені додатково).
Реєстрація пивних суддів – до 15 березня 2021 р.

Детальну інформація про кількість категорій, яких в цьому році двадцять, читайте на сайті Дегустаційного конкурсу.

Відзначимо, перший конкурс East European Beer Award успішно пройшов 18 жовтня 2017 року в ресторані Skybar MANHATTAN. З ходом проведення і результатами конкурсу можна ознайомитися на сайті. East European Beer Award 2018 відбувся 8-9 жовтня в Харкові, приймав шоу ресторан-пивоварня Altbier. Про результати конкурсу 2018 року читайте на сайті.

East European Beer Award – 2019 відбувся 8-9 жовтня в Рівному, в готельно-ресторанному комплексі «Айвенго» і зібрав 80 пивоварень-учасниць. 342 зразка пива в 16 категоріях оцінювали 100 пивних суддів. Краще пиво та сидр 2020 року, орбиратимуть у 20 категоріях. З переліком категорій, та описом категорій можна ознайомитися на сайті Дегустаційного конкурсу East European Beer Award.

ІV Дегустаційний конкурс East European Beer Award з успіхом провели 11-12 березня в Рівному. 2020 року захід зібрав разом 85 пивоварень зі всієї України та закордону, в тому числі з Білорусі, Великобританії, Германії, Австрії. Пивовари подали на дегустацію 331 зразок пива у 20 категоріях. Якість зразків та відповідність категорії оцінювали 95 пивних судів. 32 пивоварні-учасниці завоювали золоті, срібні та бронзові медалі в різних категоріях.

Про результати попередніх конкурсів читайте на сайті Дегустаційного конкурсу.


East European Beer Award: Географія конкурсантів дегустаційного конкурсу

31 березня – 1 квітня відбудеться ювілейне пивне змагання, захід приймає готельно-ресторанний комплекс «Айвенго». Реєстрація зразків пива розпочалася 1 листопада 2020 й триватиме до 26 березня 2021 року. Щотижня до участі  в Конкурсі долучаються як українські, так і закордонні пивоварні. Серед іноземців чехи – Dudák- Měštanský pivovar Strakonice і Hols – Pivovar Vratislavice та грузини – броварня «MAXIMUS».

0 comments

East European Beer Award-2021: програма пивного змагання

31 березня – 1 квітня відбудеться ювілейне пивне змагання, захід приймає готельно-ресторанний комплекс «Айвенго». Реєстрація зразків пива розпочалася 1 листопада 2020 й триватиме до 26 березня 2021 року. Що ж чекає на учасників?

0 comments

КПЛ проведе майстер-клас «Основи пивної дегустації. Дефекти»

У рамках підготовки до V Міжнародного дегустаційного конкурсу East European Beer Award 2021, Kyiv Beer Academy спільно з Jmhopscz 20 березня проведе в Києві семінар-тренінг з пивної дегустації.

0 comments

Виробники сидрів і домашні пивовари: нова десятка учасників Дегустаційного конкурсу East European Beer Award-2021

31 березня – 1 квітня відбудеться ювілейне пивне змагання, захід приймає готельно-ресторанний комплекс «Айвенго». Реєстрація зразків пива розпочалася 1 листопада 2020 й триватиме до 26 березня 2021 року. Щотижня до участі долучаються українські та закордонні виробники пива й сидрів.

0 comments

East European Beer Award-2021 та X Форум пивоварів і рестораторів: акцент на технології та інновації

Щорічно медіагрупа «Технології та Інновації»  збирає кращих технологів,  пивоварів, виробників сировини й обладнання для пивоваріння на традиційних заходах: Міжнародному Дегустаційному конкурсі пива та сидрів East European Beer Award, який відбудеться 31 березня – 1 квітня і Міжнародному Форумі пивоварів і рестораторів, що пройде 22-23 квітня. Пивні події стали справжнім майданчиком для комунікації, обміну досвідом та презентації інноваційних рішень пивоварної галузі. Минулі заходи продемонстрували – рівень якості та різноманітності українського пива невпинно зростає. І велику роль в цьому грає впровадження інноваційних технологій та  звільнення часу для креативу пивовара. Тому головними технологічними партнерами East European Beer Award-2021 та X Форуму пивоварів і рестораторів стане компанія «Донау Лаб Україна» – провідний постачальник лабораторного обладнання та промислових аналізаторів і Tapì – міжнародна група, що спеціалізується на розробці, виробництві та розподілі високотехнологічних закупорювань для упаковки.

0 comments

Суддівська колегія Дегустаційного конкурсу East European Beer Award-2021 в обличчях!

31 березня – 1 квітня відбудеться ювілейний Міжнародний Дегустаційний конкурс пива та сидрів, який вже вп’яте організовує медіагрупа «Технології та Інновації» спільно з  з Українським об’єднанням пивних сомельє «Київська Пивна Ліга».  Щорічно захід не просто розширює кордони, а  й стає дедалі професійнішим. Нині активно формується список майбутньої суддівської колегії.  Про своє бажання взяти участь у конкурсі 2021 року в якості пивного судді й дізнатися більше про український крафт інформував пивний сомельє з Італії Фабріціо ДЕКАСТЕЛЛІ. 30-річний італієць працює у сфері пивного бізнесу, вивчав напрями пива та сидру в Англії, мистецтва дегустації в Німеччині, Англії та Італії. Також до списку пивних суддів долучилися суддя дегустаційних конкурсів Home Beer Awards і East European Beer Award Сергій Федорченко та відомий сомельє, віце-президент Всеукраїнської Асоціації Барменів, куратор та керівник дегустаційного конкурсу Independent Craft (п’ять конкурсів у 2020 році),  модератор конкурсу Wine&Spirits Ukraine, член Асоціації сомельє України Андрій Петровський.

0 comments

«Павлович та компанія» – незалежний спостерігач V Дегустаційного конкурсу East European Beer Award-2021

Цьогоріч Дегустаційний конкурс East European Beer Award святкує свій п’ятирічний ювілей. Організатори конкурсу медіагрупа «Технології та Інновації» та Українське об’єднання пивних сомельє «Київська пивна ліга» вдосконалюють процедуру проведення пивного змагання, проте незмінними залишаються  базові принципи – прозорість та об’єктивність! Організатори принципово підтримують незалежність та бездоганну репутацію конкурсу, всі учасники мають рівні права на перемогу. Робота пивних суддів контролюється незалежним спостерігачем. У 2021 році  гарантом якісного та незалежного опрацювання результатів конкурсу та прозорості його проведення виступить юридична та патентна агенція «Павлович та компанія».

0 comments

Головні пивні події в Україні: очікування та сюрпризи

Українське крафтове пиво розвивається в останні роки шаленими темпами. Число мікро-, міні-, малих і середніх пивоварень, за приблизними оцінками, сягнуло двохсот. Пивовари активно шукають нові стилі, придумують рецептури, опановують сучасні технології, щоб дивувати споживачів унікальним авторським продуктом. Власне, переконатися в масштабності крафтового руху в Україні можна під час Міжнародного Дегустаційного конкурсу East European Beer Award (31 березня – 1 квітня 2021 року, м. Рівне, готельно-ресторанний комплекс «Айвенго») і Х Форуму пивоварів і рестораторів (22-23 квітня 2021 року).

0 comments

Учасники East European Beer Award-2021: переможці пивних змагань, молоді пивовари та іноземні броварні

V Дегустаційний конкурс пива та сидрів відбудеться 31 березня – 1 квітня 2021 року у Рівному, захід приймає готельно-ресторанний комплекс «Айвенго». Реєстрація зразків пива розпочалася 1 листопада 2020 й триватиме до 26 березня 2021 року. П’ятий конкурс стане масштабнішим не тільки за кількістю учасників і зразків, а й за категоріями – пивоварні змагатимуться у 22 категоріях.

0 comments

Французький виробник дріжджів «Fermentis» презентує нові рішення для пивоварної галузі на V Дегустаційному конкурсі East European Beer Award

Пивні дріжджі «Fermentis» добре відомі  і європейським, і українським пивоварам. Вони зручні у використанні, оскільки вводяться без попередньої регідратації прямо в сусло. Про новинки, тренди та дріжджі для виробництва безалкогольно пива можна буде дізнатися під час V Дегустаційного конкурсу East European Beer Award-2021.  Захід відбудеться 31 березня – 1 квітня в м. Рівне (готельно-ресторанний комплекс «Айвенго»).

0 comments

Презентація каталогу BEER INSIDE, V Дегустаційний конкурс East European Beer Award, Х Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів: що чекає на пивоварів і пивоманів цьогоріч?

Щорічно медіагрупа «Технології та Інновації» організовує конференції для фахівців пивної галузі, пивних фанатів, власників пивоварень і ресторанів; видає спеціалізовані журнали й відкриває нові проєкти.  2021 рік стане справді плідним! Що ж чекає на пивоварів і пивоманів?

0 comments

East European Beer Award-2021: перелік пивоварень, які вже долучились до участі в ювілейному Дегустаційному конкурсі

V Дегустаційний конкурс пива та сидрів відбудеться 31 березня  – 1 квітня 2021 року у Рівному, захід приймає готельно-ресторанний комплекс «Айвенго». Реєстрація зразків пива розпочалася 1 листопада 2020 й триватиме до 26 березня 2021 року. П’ятий конкурс стане масштабнішим не тільки за кількістю учасників і зразків, а й за категоріями – пивоварні змагатимуться у 22 категоріях. До участі вже зареєструвалось 20 пивоварень з різних куточків України.

0 comments

Переможці Дегустаційного конкурсу East European Beer Award. Рейтинг

Організатори Дегустаційного конкурсу East European Beer Award,  медіагрупа «Технології та Інновації» та Українське об`єднання пивних сомельє «Київська Пивна Ліга» проаналізували, які пивоварні здобули найбільше нагород на пивному змаганні.

0 comments

Міжнародний Дегустаційний конкурс East European Beer Award. ІНФОГРАФІКА

Далекого 2016 року під час I Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів відбувся перший Всеукраїнський дегустаційний конкурс крафтового пива, який заснувала медіагрупа «Технології та Інновації». У 2017 спільним рішенням пивоварів – учасників III Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів – був зареєстрований і згодом вперше проведений Міжнародний Дегустаційний конкурс East European Beer Award. У 2021 році конкурс East European Beer Award відзначає маленький ювілей – 5 років!

0 comments

Перемоги на пивних змаганнях: як отримати кеш за власні нагороди?

Цьогоріч на ІХ Форумі пивоварів і рестораторів секція маркетингу була присвячена темі «Пиво переможців і фіналістів дегустаційних конкурсів: як отримати кеш за свої нагороди».  Йшлося, насамперед, про зразки пива, які вибороли призові місця на Міжнародному Дегустаційному конкурсі East European Beer Award. За кілька тижнів до того організатори щорічного Форуму провели опитування «Чи допомагають Вам нагороди Дегустаційного конкурсу ЕЕВА у продажі пива?». Опитування опублікували у соціальній мережі Facebook та окремо розіслали гугл-питальник пивоварням.

0 comments

Топ-5 найпоширеніших запитань про V Міжнародний Дегустаційний конкурс East European Beer Award-2021

Триває активна підготовка до ювілейного Дегустаційного конкурсу, який збере пивну спільноту 31 березня – 1 квітня 2021 року в Рівному. Захід прийматиме  готельно-ресторанний комплекс «Айвенго». Організаторами конкурсу є медіагрупа «Технології та Інновації», спеціалізований журнал про пиво і пивоваріння Beer Technologies&Innovations та Українське об’єднання пивних сомельє Київська Пивна Ліга. 

0 comments

КПЛ: открываем двери в многообразный мир пива

Киевская пивная академия регулярно проводит обучающие курсы для всех, кто хочет научиться разбираться в пиве различных стилей и стран, а также получить практические навыки в дегустации. Журналист «Пиво.Т.И.» посетила двухдневный курс «Пивной сомелье», узнала об особенностях крафта, фудпейринга, пообщалась с организаторами и участниками.

0 comments

Аналітика Дегустаційного конкурсу East European Beer Award

2016 року під час I Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів відбувся перший Всеукраїнський дегустаційний конкурс крафтового пива, який заснувала медіа-група «Технології та Інновації». У 2017 спільним рішенням пивоварів – учасників III Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів – був зареєстрований і згодом вперше проведений Міжнародний Дегустаційний конкурс East European Beer Award. У 2021 році конкурс East European Beer Award відзначає маленький ювілей – 5 років! Заглянемо за лаштунки й пригадаємо кожен проведений захід.

0 comments

Про East European Beer Award з перших уст: перший 5-річний ювілей і основні досягнення

Далекого 2016 року під час I Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів відбувся перший Всеукраїнський дегустаційний конкурс крафтового пива, який заснувала медіа-група «Технології та Інновації». У 2017 спільним рішенням пивоварів – учасників III Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів – був зареєстрований і згодом вперше проведений Міжнародний Дегустаційний конкурс East European Beer Award. У 2021 році конкурс East European Beer Award відзначає маленький ювілей – 5 років!

0 comments

Триває реєстрація на East European Beer Award 2021: конкурс відбудеться у 22 категоріях!

V Дегустаційний конкурс відбудеться 31 березня-1 квітня березня 2021 року у Рівному, приймає готельно-ресторанний комплекс «Айвенго». Реєстрація зразків пива розпочалася 1 листопада 2020 й триватиме до 26 березня 2021 року. П’ятий конкурс стане масштабнішим не тільки за кількістю учасників і зразків, а й за категоріями – пивоварні змагатимуться у 22 категоріях. Зазнають змін й деякі організаційні моменти – підготовка суддів, проведення дегустацій, нагородження – для більшої зручності учасників та релевантності результатів. Незмінними залишаються базові принципи конкурсу – прозорість, незалежність та об’єктивність! Організаторами виступають медіа-група «Технології та Інновації» спільно з Українським об’єднанням пивних сомельє Київська Пивна Ліга.

0 comments