КПЛ проведе майстер-клас «Основи пивної дегустації. Дефекти»

22 Лютого 2021

Дегустації
У рамках підготовки до V Міжнародного дегустаційного конкурсу East European Beer Award 2021, Kyiv Beer Academy спільно з Jmhopscz 20 березня проведе в Києві семінар-тренінг з пивної дегустації. Захід відбудеться в ресторані-пивоварні «Солом’янська броварня».

20 березня 2021 року, з 11:00 до 16:00
Київ, «Солом’янська броварня», Солом’янська площа, 2Б

У процесі тренінгу учасники отримають практичні навички в дегустації пива і виявленні дефектів, а також ознайомляться з принципами роботи пивних суддів на дегустаційних конкурсах на прикладі East European Beer Award.

Протягом семінару ми поговоримо про інгредієнти для виробництва пива та їхній вплив на органолептичні властивості готового продукту;  проведемо дегустацію декількох популярних сортів і визначимо їх відповідність заявленому стилю або категорії. На практиці випробуємо такі дефекти як ізомілацетат, індол, метілдісульфід і ще шість видів негативних смаків і ароматів пива за допомогою спеціального набору від чеської лабораторії SNIFAIR. Розглянемо принципи оцінювання зразків і правила роботи пивних суддів на конкурсі, – розповідає ресторатор, викладач Kyiv Beer Academy, співзасновник і  керівник Київської Пивної Ліги Юрій СЕМОНОВ.

Реєстрація на семінар та умови участі.

Діють спеціальні умови для зареєстрованих суддів East European Beer Award-2021!

Отримати відповіді на всі питання можна ,звернувшись за номером телефону + 38 (067) 430 89 43,
е-мейлом kyivbeeracademy@gmail.com