«Павлович та компанія» – незалежний спостерігач V Дегустаційного конкурсу East European Beer Award-2021

15 Лютого 2021

Дегконкурс
Цьогоріч Дегустаційний конкурс East European Beer Award святкує свій п’ятирічний ювілей. Організатори конкурсу медіагрупа «Технології та Інновації» та Українське об’єднання пивних сомельє «Київська пивна ліга» вдосконалюють процедуру проведення пивного змагання, проте незмінними залишаються  базові принципи – прозорість та об’єктивність! Організатори принципово підтримують незалежність та бездоганну репутацію конкурсу, всі учасники мають рівні права на перемогу. Робота пивних суддів контролюється незалежним спостерігачем. У 2021 році  гарантом якісного та незалежного опрацювання результатів конкурсу та прозорості його проведення виступить юридична та патентна агенція «Павлович та компанія».

За  п’ять років конкурс East European Beer Award став масштабним заходом, який не просто дає оцінку пиву, а й об’єднує всю галузь. Це підтверджує збільшення рік у рік кількості учасників: стартувавши з 34 пивоварень у 2017 році, конкурс поєднав на дегустаційному майданчику 85 пивоварень у 2020 році. У рамках Дегконкурсу авторитетна суддівська колегія (сомельє України та Європи, біргіки, науковці, технологи, представники торгових мереж) прискіпливо оцінює кожен заявлений зразок і обирає найкращі сорти пива в представленій категорії.

Протягом двох днів 31 березня – 1 квітня юристи патентної агенції «Павлович та компанія» слідкуватимуть за прозорістю проведення конкурсу, згідно із Положенням.

До слова, «Павлович та компанія»міжнародна компанія, яка успішно розвивається на ринку України більше 10 років, співпрацює із різними компаніями у 193 країнах, та забезпечує комплексний юридичний і патентний захист протягом усього життєвого циклу об’єкту інтелектуальної власності. Компанія використовує креативні і нестандартні підходи для вирішення непростих питань клієнтів та розвитку агенції. Основними напрямками діяльності компанії є: реєстрація, оцінка, комерціалізація і захист виключних прав клієнтів на об’єкти промислової власності та авторського права. Агенцію представляють фахівці різного профілю: юристи, патентознавці, маркетологи, спеціалісти з технічною освітою, оцінювачі, які комплексно вирішують будь-які питання патентування і захисту авторського права;  професійний досвід спеціалістів становить здебільшого 25 років.

За 10 років роботи на ринку адвокати, юристи із захисту інтелектуальної власності та патентні повірені агенції «Павлович та компанія» допомогли успішно вирішити більш ніж 200 судових спорів та укласти близько 2000 успішних юридичних угод. За участю агенції зареєстровано понад 3000 торгових марок, як в Україні, так і за кордоном, оформлено понад 700 патентів в різних країнах світу і захищено понад 350 об’єктів авторського права.

Y Дегустаційний конкурс East European Beer Award 2021 відбудеться 31 березня – 1 квітня, як і попередні два конкурси, в м. Рівне (готельно-ресторанний комплекс «Айвенго»). У 2017 – 2020 роках у Дегустаційному конкурсі пива і сидрів взяло участь 156 пивоварень і контрактних пивоварів. У число переможців, нагороджених золотими, срібними і бронзовими медалями, потрапили 58 пивоварень і виробників сидру.

Реєстрація на конкурс триває! Поспішайте долучитися до участі й ви!

Пивоварням: https://cutt.ly/8jE9frf
Суддям: https://cutt.ly/zjE9j0c