В Ірпіні відбудеться V Міжнародний Дегустаційний конкурс East European Beer Award-2021

15 Березня 2021

V Міжнародний Дегустаційний конкурс East European Beer Award-2021
Українське крафтове пиво розвивається в останні роки шаленими темпами. Число мікро-, міні-, малих і середніх пивоварень, за приблизними оцінками, сягнуло двохсот. Пивовари активно шукають нові стилі, придумують рецептури, опановують сучасні технології, щоб дивувати споживачів унікальним авторським продуктом. Власне, переконатися в масштабності крафтового руху в Україні можна під час Міжнародного Дегустаційного конкурсу East European Beer Award (21-22 квітня 2021 року, м. Ірпінь, комплекс «Конференц-Хол Ірпінь») і Х Форуму пивоварів і рестораторів 23 квітня 2021 року.

Уже вп’яте медіагрупа «Технології та Інновації»  спільно з Українським об’єднанням пивних сомельє «Київська Пивна Ліга» організовують Дегустаційний конкурс пива і сидрів.

Результати чотирьох попередніх конкурсів свідчать про те, що East European Beer Award – це не просто пивне змагання. Захід, розширюючи горизонти споживання та виробництва, рухає вперед не тільки пивну галузь, а й у цілому підвищує культуру споживання напоїв, популяризує якісне пиво як вишуканий натуральний напій. Кожного року в Дегустаційному конкурсі беруть участь усе більше пивоварів, географія його кордонів впевнено розширюється.

Незмінними залишаються базові принципи конкурсу – прозорість, незалежність та об’єктивність. Організатори акцентують, що вони не варять пиво, а лише сприяють розвитку пивоваріння і популяризації пива як натурального, вишуканого напою. А найголовніше, система оцінювання зразків пива побудована максимально прозоро, відкрито і зрозуміло. Будь-хто може перевірити виставлені оцінки, порівняти те чи інше пиво з іншим у даній категорії, а ще – отримати кваліфіковані консультації від експертів.

Реєстрація зразків пива розпочалася 1 листопада 2020-го й триватиме до 16 квітня 2021 року.

Пивоварням: https://cutt.ly/8jE9frf
Суддям: https://cutt.ly/zjE9j0c

Головна умова для участі в конкурсі – це високоякісне та унікальне пиво. Організатори не дискримінують пивоварів за обсягами виробництва та рівнем обладнання, не ділять виробників на малих, середніх та великих.

До участі в Дегустаційному конкурсі East European Beer Award запрошуютьcя пивоварні з України та закордону, контрактні пивовари, а також компанії-імпортери пива, зі зразками пива іноземних компаній.

Дегустацї відбудуться 21-22 квітня в Ірпіні, на базі  комплексу «Конференц-Хол Ірпінь».

Конкурс пройде за підтримки Асоціації сомельє України, з участю експертів міжнародного рівня. 

Незалежним спостерігачем на East European Beer Award 2021 є патентно-правова фірма «Павлович і компанія», яка виступає гарантом якісного та незалежного опрацювання результатів конкурсу та прозорості його проведення.

До суддівської колегії запрошуються пивовари, технологи, власники пивоварних підприємств, представники торговельних і ресторанних мереж, пивних ресторанів, барів та пабів, дегустатори, дистриб’ютори, пивні ентузіасти.

Завершуватиме другий день дегустацій, 1 квітня, дружня вечеря для учасників та пивних суддів з обговоренням конкурсу, зразків, тенденцій ринку. Адже East European Beer Award – це не тільки конкурс, а й єдиний у країні майданчик для живої аналітики, масштабного зрізу ринку та обміну думками.

Церемонія нагородження V Дегустаційного конкурсу East European Beer Award відбудеться 23 квітня на X Форумі пивоварів та рестораторів. Організатори підготують зразки нагород, в яких вказуватиметься назва пивоварні, категорія та назва переможного пива. Це буде цінна нагорода, що стане справжньою окрасою колекції призів пивоварні на довгі роки й ефективним інструментом для підвищення продажів продукції. А сам Форум пивоварів стане ще одним підтвердженням потужного розвитку крафтового руху в Україні, оскільки заряджає сотні людей на підприємництво, створення і розвиток власного бізнесу, даючи поштовх українській економіці – за прикладом світових лідерів пивоваріння.

Головний організаційний партнер: комплекс “Конференц Хол Ірпінь” (вул. Северинівська, 118-А)

Телефон для бронювання номерів: +38 067 225 3058

Готельні номери

Lux – 10 номерів (1250грн)
Triple – 29 номерів (1020 грн)
Twin – 10 номерів (920 грн)
Single – 11 номерів (700 грн)

Додатково оплачується Сніданок 150 грн «Шведська лінія» і Вечеря 200 грн.

Партнери Дегустаційного конкурсу East European Beer Award-2021: Донау Лаб Україна, Тарі, Fermentis, Concept Glass, Angel Yeast, ДП Дьолер Україна.
Фудпартнери: «Franko Snail», «Теплі моря».

Генеральний інформаційний партнер – Інтерфакс-Україна.

Головний Головний Лабораторний партнер — «Донау Лаб Україна».
Ексклюзивний партнер – Concept
 Glass.

Головним Інформаційним партнером Конкурсу є єдиний в Україні професійний журнал BEER Technologies – триває передплата кампанія на 2021 рік.

З приводу участі та партнерства звертайтесь за номерами телефонів:
Анна Панкратенкова: +38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.com.
Анна Ільчук: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net