Учасники East European Beer Award-2021: переможці пивних змагань, молоді пивовари та іноземні броварні

02 Лютого 2021

Дегустаційний конкурс
V Дегустаційний конкурс пива та сидрів відбудеться 31 березня – 1 квітня 2021 року у Рівному, захід приймає готельно-ресторанний комплекс «Айвенго». Реєстрація зразків пива розпочалася 1 листопада 2020 й триватиме до 26 березня 2021 року. П’ятий конкурс стане масштабнішим не тільки за кількістю учасників і зразків, а й за категоріями – пивоварні змагатимуться у 22 категоріях.

Серед майбутніх учасників пивного змагання неодноразові володарі золотих, срібних і бронзових медалей: Altbier, Red Cat Brewery, FDB, Ale Point, Дудляр, Харківська зернова пивоварня, Father’s Brewery, «Броварня на Грушевського», «Уманьпиво», «Торська пивоварня», DiD Brewery, «Кумпель», а також пивоварні: Andersen craft beer, «Зварено Вдома», Brater, «Два пивовара», Kibler, Good Brewerу, чорноморська броварня «Bliss», ресторан-пивоварня «Чумаков» й грузинська мініпивоварня «MAXIMUS» та ін.

Що важливо, учасники Конкурсу беруть в ньому участь не тільки заради нагород та використання лого і медалей в якості ефективного інструмента продажів, а й для аналітики ринку і власного асортименту.

Читайте також: Перемоги на пивних змаганнях: як отримати кеш за власні нагороди?

Також таким чином дистриб’ютори обирають пиво з нового асортименту, щоб з’ясувати, на якому місці знаходиться їх зразок серед інших пив на ринку, адже East European Beer Award – це не тільки професійний галузевий Конкурс, а масштабна споживацька оцінка.

Реєстрація на конкурс триває! Поспішайте долучитися до участі й ви!

Пивоварням: https://cutt.ly/8jE9frf
Суддям: https://cutt.ly/zjE9j0c

Регламент проведення Дегустаційного конкурсу: beertechdrinks.comwww.uabeerawards.com

Головним Інформаційним партнером Конкурсу є єдиний в Україні професійний журнал BEER Technologies – триває передплата кампанія на 2021 рік.

Запрошуємо технологічні компанії – виробників обладнання, дріжджів, солоду, хмелю тощо стати офіційними спонсорами конкурсу!

Контакти:
Анна Панкратенкова: +38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.com.
Анна Ільчук: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Більше інформації на сайтах beertechdrinks.com, forum.techdrinks.info, на сторінці заходу у Facebook та Інстаграм.