Vivat, переможці V Дегустаційного конкурсу East European Beer Award!

24 Квітня 2021

East European Beer Award
21-22 квітня відбувся ювілейний конкурс East European Beer Award! Рік у рік пивне змагання демонструє поступальний розвиток, зростає число учасників Конкурсу, збільшується кількість пива і сидрів, які пивовари, а віднедавна й виробники сидрів представляють на конкурс.  East European Beer Award-2021 побив усі рекорди, зібравши 411 зразків у 22 категоріях. Серед учасників конкурсу – пивзаводи, незалежні броварні, пивоварні-ресторани, малі й мікропивоварні, з України і Чехії. Розкриваємо головну інтригу й називаємо імена переможців і фіналістів.

Володар Grand Prix – «Рівень».

Володар почесного Grand Prix 2021 – Володар Гран-прі EAST EUROPEAN BEER AWARDS 2019 та 2020 – Altbier.

Категорія Pale Lager

Золото – пиво “Богемське”, пивзавод “Рівень”

Срібло – пиво “Львівське 1715”, пивзавод Carlsberg Ukraine

Бронза –  пиво “Чешское”,  “Ізмаїльська пивоварня”

Фіналісти

4 пиво “Преміум Лагер нефільтроване”,  пивоварня “Дрофа” 193
5  пиво “Преміум Лагер фільтроване”, пивоварня “Дрофа” 200
6 пиво “Děkan 11”, пивоварня Biskupský pivovar Litoměřice 202
7 пиво “HELLES”, пивзавод Fanatiс 221
8 пиво “Світле ячмінне”, пивоварня “Люстдорф” 221
9  пиво “Riverwood Lager, пивоварня Riverwood 235

 

Категорія Pale Lager Special

Золото пиво “НеПілснер”, пивоварня PLEMYA

Срібло пиво “Бергшлосс”, пивзавод “Рівень”

Бронза пиво “Hoppy Lager”, пивоварня  Red Cat

Фіналісти

4 пиво “Одеське особливе міцне”, “Ізмаїльська пивоварня” 139
5 пиво Spytihněv 14°, пивоварня Konrad 156
6 пиво Pilsner, пивоварня Good Brewery 183

 

Категорія India Pale Lager

Золото пиво Hoppy Lager, “Солом’янська броварня”

Срібло пиво “Хижак”,  Remeslo Brewery

Бронза пиво IPL, “Чорноморська броварня Bliss”

Фіналісти

4 пиво Hoppy Lager, пивоварня AltBier brewery 142
5 пиво “Богемія”, пивоварня Ale Point 161
6 пиво “ЮРАХіП”, пивоварня Mateich 184

Категорія Dark Lager

Золото пиво “Kapitan Black”,  “Кілійська броварня”

Срібло пиво “Львівське Лев Темне”,  Carlsberg Ukraine
пиво “Кабінетне Чорне”, AltBier brewery

Бронза пиво “Cane Corso”, пивоварня “Мідна Бочка”

Фіналісти

5 пиво “Бергшлосс чорний”, пивзавод “Рівень” 175
6 пиво “Шварцбір”, пивоварня Luchan Brewery 175
7 пиво “Гетьманське темне”, “Козацька Броварня”
м. Суми
222

 

Категорія ІРА

Золото пиво IPA, пивоварня “Качка Brewery”

Срібло пиво DIPA, пивоварня  Solodok

Бронза пиво ІPA, пивоварня “Дрофа”

Фіналісти

4 пиво “Кінг-Конг”, пивоварня Ale Point 153
5 пиво Hop Stop IPA, пивоварня “Пивна Легенда” 182
6 пиво Amigo, пивоварня AltBier brewery 190
7 пиво Local IPA, пивоварня Kyiv Local Brewery 197

 

Категорія Exerimental IPA

Золото пиво “КАМБОДЖА”, пивоварня  Mateich

Срібло пиво IPA Milkshake, пивоварня “Чумаков”
пиво Milkshake IPA, “Солом’янська броварня”

Бронза пиво Dolce Vita, пивоварня AltBier brewery

Фіналісти

пиво Milkshake IPA, пивоварня Happy Hop 164
пиво NEIPA, пивоварня Remeslo Brewery 191
пиво Milkshake IPA, “Козацька броварня” м. Полтава 199

 

Категорія Pale Ale

Золото пиво Apache, пивоварня AltBier brewery

Срібло пиво L.APA, пивзавод First Dnipro Brewery

Бронза пиво «А.Р.А.Fest», “Ізмаїльська пивоварня”

Фіналісти

4 пиво micro Pale Ale, “Ярмаркова броварня” 160
5 пиво “Ведьмы Halliwell”, пивоварня Ale Point 166
6 пиво Gepard Ale, пивоварня Konrad 168
7 пиво Pale ale, “Кілійська броварня” 185

 

Категорія Porter/Stout

Золото пиво “Різдвяний Портер”, пивоварня “Мідна Бочка”

Срібло пиво BLACK CROW, ТМ MAVERICK

Бронза пиво Dark Stout, пивоварня “Подільський Бровар”

Фіналісти

4 пиво “Всадник без головы”, пивоварня Ale Point 197
5 пиво Porter, пивоварня John Barleycorn 217
6 пиво Stout, “Чорноморська броварня Bliss” 236
7 пиво “Гетьманське темне”, “Козацька броварня”
м. Полтава
268

 

Категорія Porter/Stout Special

Золото пиво For best community in this f**ing world, пивоварня Kyiv Local Brewery

Срібло пиво King Arthur , пивоварня Red Cat

Бронза пиво Оblivion, пивоварня AltBier brewery

Фіналісти

4 пиво Tramvaj 22, пивоварня MUFLON Pivovar Kunratice 167
5 пиво Tribal Council, пивоварня PLEMYA 182
6 пиво CHERNOBYL, пивоварня DID 194
7 пиво Balti kett, пивоварня AltBier brewery 202
8 пиво KANT Single Hop Porter, пивоварня “КАНТ” 224

 

Категорія Sweet Stout

Золото пиво Dark Winter,  Харківська Зернова Пивоварня

Срібло пиво Milk Stout, пиоварня “Дрофа”

Бронза пиво Moo Stout, пивоварняя AltBier brewery

Фіналісти

4 пиво Born of Coconut, ТМ MIKKI BREW 161
5 пиво Milk Stout, пивоварня Happy Hop 169
6 пиво «Fest» Bourbon», “Ізмаїльська пивоварня” 173
7 пиво “Молочний Стаут”, пивоварня Дудляр 179

 

Категорія Weizenbier

Золото пиво “Пшеничне”, пивоварня “Хмільний Лев”

Срібло пиво “Пшеничне”, пивоварня  AltBier brewery

Бронза пиво “Вайцен”, пивоварня “Дудляр”

Фіналісти

4 пиво “Наше пшеничне”, пивоварня “Ковчег” 170
5 пиво “Німецький вайзен”, Remeslo Brewery 177
6 пиво Bavarian Wheat, пивоварня AltBier brewery 186
7 пиво KANT Weissbier, пивоварня “КАНТ” 187

 

Категорія Witbier

Золото пиво Blanche de Fest, “”Ізмаїльська пивоварня

Срібло пиво Blanc, пивоварня “Ягер”

Бронза пиво “Бельгийский Бланш”, пивоварня “Качка Brewery”

Фіналісти

4 пиво Weizen, пивоварня Katran 163
5 пиво “Софіївське”, пивоварня “Уманьпиво” 167
6 пиво “Світлий монах”, пивоварня AltBier brewery 174
7 пиво “Білий Птах”, пивоварня “Дрофа” 199

 

Категорія Flavor Beer

Золото пиво Flavor Beer, пивоварня Solodok

Срібло пиво Ginger, пивоварня El Drinko

Бронза пиво Ginger ale,  “Кілійська броварня”

Фіналісти

4 пиво “Імбирне”, “Ярмаркова броварня” 173
5 пиво “Скрипач”, пивоварня Ale Point 181
6 пиво Krampus, Харківська Зернова Пивоварня 181
7 пиво “Французький Ель”, пивоварня AltBier brewery 203
8 пиво “Імбирне”, Good Brewery 222

 

Категорія Belgian Style Ale

Золото пиво Malle Blonde, пивоварня Malle Brewery

Срібло пиво Saison, пивоварня “Качка Brewery”

Бронза пиво “Бельгійський ель”,  “Ярмаркова броварня”

Фіналісти

4 пиво Silver Ale, пивоварня AltBier brewery 152
5 пивов GOLDEN ALE, пивзавод Fanatic 157
6 пиво “Жванецьке класичне”, пивоварня “Жванецьке пиво” 176

 

Категорія Belgian Strong Ale

Золото пиво Kwaknem, пивоварня AltBier brewery

Срібло пиво Malle Tripel, пивоварня  Malle Brewery

Бронза пиво “Перший сезон”, пивоварня “IIIO”

Фіналісти

4 пиво Belgian Strong Ale, пивоварня “Дрофа” 154
5 пиво 29TH MOON, пивоварня DID 172
6 пиво “Король Леопольд”, пивоварня Ale Point 176
7 пиво “Голден Эль”, “Торская пивоварня” 193

 

Категорія Red/Amber/Semi dark

Золото пиво “Мідний Птах”, пивоварня “Дрофа”

Срібло пиво “Празьке”, пивоварня Remeslo Brewery

Бронза пиво RUBY RED ALE, “Чорноморська броварня Bliss”

Фіналісти

4 пиво “Відень Преміум”, пивоварня “Дрофа” 161
5 пиво “АЙ, ЦВАЙ, ПОЛІЦАЙ”, пивоварня Mateich 170
6 пиво American Amber Ale, пивоварня KIBLER 175
7 пиво Evil Twin, пивоварня Solodok 195

 

Категорія Sour/Wild

Золото пиво “Ні, не скисло”, пивоварня “IIIO”

Срібло пиво Sour Pineapple, пивоварня Red Cat

Бронза пиво “Гозель”, пивоварня “IIIO”

Фіналісти

4 пиво TOMATOES, пивоварня Ale Point 141
5 пиво “СЄКС”, пивоварня “IIIO” 142

 

Категорія Non-alcoholic Beer

Золото пиво Zozh, пивоварня Red Cat

Срібло пиво No.0 , пивоварня “Волинський Бровар”

Бронза пиво «Miкс-Доцент» безалкогольне, НУХТ БПБВ

Фіналісти

пиво “Опілля Безалкогольне”, ТОВ Пивоварня “Опілля” 139
пиво Zero gravity, пивоварня “Мідна Бочка” 141

 

Категорія Special Beer

Золото пиво”Барливайн”, пивоварня  “Качка Brewery”

Срібло пиво Evolution, пивоварня AltBier brewery

Бронза пиво “Димний”, пивоварня “Дідько”

Фіналісти

4 пиво “Копчений бочок”, пивоварня “КАНТ” 172
5 пиво Braggot Kweik, пивоварня AltBier brewery 177
6 пиво MISTER DURBECALO, ТМ MIKKI BREW 199
7 пиво “Крім Ель”, пивоварня “Дудляр” 213

 

Категорія Sweet Cider

Золото Сидр «Яблучний з вишнею»,  Elit Brewery ТОВ «Елітеко»

Срібло сидр “ЯБЛОЧНЫЙ”, ТМ Kraft Gardens

Бронза сидр “БЕЛЛИНИ”, ТМ Kraft Gardens

сидр звичайний газований солодкий рожевий “Полуниця і виноград”, ТОВ Квас Бевереджиз

Фіналісти

5 сидр “ЯБЛОЧНЫЙ С ДЫНЕЙ”, ТМ Kraft Gardens 119
6 сидр “Грейпфрут”, виробник “Квас Бевереджиз” 141

 

Категорія Dry Cider

Золото сидр Heritage Cider (semidry), виробник YABLÓ

Срібло сидр Duchesse Candy Cider, виробник YABLÓ

Бронза сидр Granny Smith Cider, виробник YABLÓ

Фіналісти

4 сидр Balco cider Dry, виробник Balco cider 195
5 сидр Ungvar Rose, ТМ Вина Ковача 197
6 сидр Dry Cider, виробник Balco cider 201
7 сидр Cidrok, виробник Solodok 208

 

Вітаємо всіх вас із заслуженими нагородами, українське пиво – найкраще!

Запрошуємо всіх готуватися до настпного Дегустаційного конкурсу, який обов’язково відбудеться в березні 2022 року! Місце зустрічі – «Айвенго», Рівне, Україна.

Детальніше про Церемонію нагородження читайте на сайті beertechdrinks.com і в журналі Beer. Technologies&Innovations!