Виробники сидрів і домашні пивовари: нова десятка учасників Дегустаційного конкурсу East European Beer Award-2021

19 Лютого 2021

Дегустаційний конкурс
21-22 квітня відбудеться ювілейне пивне змагання, захід приймає комплекс «Конференц-Хол Ірпінь». Конкурс  пройде з дотриманням усіх санітарних вимог. Робочі місця для пивних суддів буде облаштовано на відстані 1,5 м один від одного. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани. Реєстрація зразків пива розпочалася 1 листопада 2020 й триватиме до 16 квітня 2021 року. Щотижня до участі  в Конкурсі долучаються українські та закордонні виробники пива й сидрів.

Цього тижня заявку на участь подали нова сидрівня Balco cider, сімейна броварня ML family brewery, домашня пивоварня Lowendorf, чеські пивоварні: Dudák- Měštanský pivovar Strakonice і Hols – Pivovar Vratislavice, а також пивоварні-призери попередніх пивних змагань – Південна Степова Броварня  «Дрофа», Lustdorf.

Що важливо, учасники Конкурсу беруть в ньому участь не тільки заради нагород та використання лого і медалей в якості ефективного інструмента продажів, а й для аналітики ринку і власного асортименту.

Читайте також: Учасники East European Beer Award-2021: переможці пивних змагань, молоді пивовари та іноземні броварні

Також таким чином дистриб’ютори обирають пиво з нового асортименту, щоб з’ясувати, на якому місці знаходиться їх зразок серед інших пив на ринку, адже East European Beer Award – це не тільки професійний галузевий Конкурс, а масштабна споживацька оцінка.

Реєстрація на конкурс триває! Поспішайте долучитися до участі й ви!

Пивоварням: https://cutt.ly/8jE9frf
Суддям: https://cutt.ly/zjE9j0c

Регламент проведення Дегустаційного конкурсу: beertechdrinks.comwww.uabeerawards.com

Головним Інформаційним партнером Конкурсу є єдиний в Україні професійний журнал BEER Technologies – триває передплата кампанія на 2021 рік.

Головний Лабораторний партнер — «Донау Лаб Україна»
Ексклюзивний партнер –
Concept Glass  

 Запрошуємо технологічні компанії – виробників обладнання, дріжджів, солоду, хмелю тощо стати офіційними спонсорами конкурсу!

Контакти:
Анна Панкратенкова: +38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.com.
Анна Ільчук: +38 (068) 568 66 58, nti.beer@gmail.com
Лариса Товкач: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Більше інформації на сайтах beertechdrinks.com, forum.techdrinks.info, на сторінці заходу у Facebook та Інстаграм.