Аналітика Дегустаційного конкурсу East European Beer Award

04 Листопада 2020

East European Beer Award
2016 року під час I Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів відбувся перший Всеукраїнський дегустаційний конкурс крафтового пива, який заснувала медіа-група «Технології та Інновації». У 2017 спільним рішенням пивоварів – учасників III Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів – був зареєстрований і згодом вперше проведений Міжнародний Дегустаційний конкурс East European Beer Award. У 2021 році конкурс East European Beer Award відзначає маленький ювілей – 5 років! Заглянемо за лаштунки й пригадаємо кожен проведений захід.

Кожного року у Дегустаційному конкурсі беруть участь усе більше пивоварів, географія його кордонів впевнено розширюється. Таким чином, співорганізатори конкурсу (а це засновник Конкурсу медіа-група «Технології та Інновації» і  Українське об`єднання пивних сомельє «Київська Пивна Ліга») дали українському пивоварному крафту шалений поштовх до розвитку, створивши майданчик, який поєднує всіх крафтових пивоварів України.

За ці роки конкурс East European Beer Award став масштабним заходом, який не просто дає оцінку пиву, а й об’єднує всю галузь. Це підтверджує збільшення рік у рік кількості учасників: стартувавши з 34 пивоварень у 2017 році, конкурс поєднав на дегустаційному майданчику 85 пивоварень у 2020 році. Але своєю головною місією ми вважаємо, насамперед,  сприяти поширенню знань про крафтове пиво, популяризації натурального високоякісного напою й утвердженню його як елітного. А також спонукати пивоварні виготовляти високоякісний продукт і успішно конкурувати на ринку з масовим пивом та пивом з-за кордону, – зазначає співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», автор ідеї конкурсу Катерина КОНЄВА.

Мовою цифр

 І конкурс East European Beer Award успішно пройшов 18 жовтня 2017 року в ресторані Skybar MANHATTAN. У ньому взяло участь 34 пивоварні з України та одна з Чехії. На суд 38 дегустаторів було представлено 130 зразків пива в 11 номінаціях.

Читайте: Победители пивного дегустационного конкурса East European Beer Award 2017

ІІ East European Beer Award-2018 відбувся 8-9 жовтня в Харкові, приймав шоу ресторан-пивоварня Altbier.Цифри East European Beer Award-2018 зросли удвічі, кількість номінацій збільшилася до 13! Якщо порівняти з авторитетними чеськими конкурсами, які були взяті за основу українського змагання, вони починалися з 3-4 номінацій і нарощували їх кількість протягом 30 років. 54 пивоварні представили 265 зразків пива.

Підсумки East European Beer Award 2018: 54 пивоварні, 265 зразків та 72 пивних судді!

ІІІ East European Beer Award-2019 відбувся 8-9 жовтня в Рівному, в готельно-ресторанному комплексі «Айвенго» і зібрав 80 пивоварень-учасниць. 342 зразка пива в 16 категоріях оцінювали 100 пивних суддів.

III Дегустаційний конкурс пива East European Beer Award: аналітика з вуст експертів та учасників

ІV Дегустаційний конкурс East European Beer Award з успіхом провели 11-12 березня в Рівному. 2020 року захід зібрав разом 85 пивоварень зі всієї України та закордону, в тому числі з Білорусії, Великобританії, Німеччини, Австрії. Пивовари подали а дегустацію 331 зразок пива у 20 категоріях. Якість зразків та відповідність категорії оцінювали 95 пивних судів. 32 пивоварні-учасниці завоювали золоті, срібні та бронзові медалі в різних категоріях.

Варто вказати, що 66 зразків представленого пива й сидрів увійшли в десятку кращих, тому організатори вирішили ввести особливу нагороду – «Диплом фіналіста», який засвідчує, що обрані пиво або сидр увійшов у ТОП-10 «Краще пиво/сидр України».

Результати конкурсу East European Beer Award 2020 надихають: зростає якість пива та культура споживання

Розпочато підготовку до майбутнього ювілейного  Дегустаційного конкурсу East European Beer Award-2021!

Запрошуємо до участі пивоварні з України та закордону, контрактних пивоварів, а також імпортерів, зі зразками пива іноземних компаній.

Подати заявку на участь – https://cutt.ly/VgSBONR

До суддівської колегії запрошуються пивовари, технологи, власники пивоварних підприємств, представники торговельних мереж, барів, дегустатори, дистриб’ютори, пивні ентузіасти.

Форма для попередньої реєстрації суддів – https://cutt.ly/7gSBFdX

Конкурс відбудеться 31 березня-1 квітня 2021 року у Рівному, приймає готельно-ресторанний комплекс «Айвенго». П’ятий конкурс стане масштабнішим не тільки за кількістю учасників і зразків, а й за категоріями – пивоварні змагатимуться у 22 категоріях.

Деталі на сайті https://cutt.ly/RgSBQc7

Незмінними залишаються базові принципи конкурсу – прозорість, незалежність та об’єктивність! Організаторами виступають медіа-група «Технології та Інновації» спільно з Українським об’єднанням пивних сомельє Київська Пивна Ліга.

Стежте за новинами на наших сайтах
beertechdrinks.com
forum.techdrinks.info
соцмережах Facebook https://www.facebook.com/techdrinks.info/
Instagram https://www.instagram.com/beer.ti_journal/