Календар Дегустаційного конкурсу East European Beer Award 2022

31 Серпня 2021

East European Beer Award 2022

Незабаром, 2-4 квітня 2022 року, пивну спільноту збере VI Дегустаційний конкурс. Традиційно, організатором заходу виступає медіагрупа «Технології та Інновації», співорганізатором – Українське об’єднання пивних сомельє «Київська Пивна Ліга». Захід приймає готельно-ресторанний комплекс “Айвенго”.

До участі в конкурсі запрошуються як українські, так і закордонні пивоварні підприємства і пивні бренди будь-якого масштабу: від великих національних виробників пива і сидру до середніх і малих пивзаводів, ресторанів-пивоварень, мініпивоварень і контрактних пивоварів.

Саме час варити своє переможне пиво! Оголошуємо нові дати Дегустаційного конкурсу East European Beer Award 2022!

Календар конкурсу

  • 1 вересня 2021 р. – прийом попередніх заявок на участь у Дегустаційному  конкурсі
  • 1 грудня 2022 р. – початок реєстрація зразків продукції на Дегустаційний конкурс
  • до 31 грудня 2021 р. – знижка на раннє бронювання
  • 25 лютого 2022 р. – завершення реєстрації зразків продукції
  • 2-4 березня 2022 р. – Дегустаційний конкурс
  • 24 березня  2022 р. – Церемонія нагородження відбудеться  в рамках XІ Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів.

Учасникам:

Для участі в конкурсі пивоварні необхідно до 25 лютого 2022 р. заповнити попередню заявку на участь, після підтвердження організаторів оформити та відправити на e-mail beertechdrinks@gmail.com заповнені файли для зразків конкурсного пива чи сидру, сплатити реєстраційний внесок 700 грн за кожен зразок, і надати не менше 6 літрів кожного заявленого зразка в пластиковій чи скляній тарі або в жерстяних банках не пізніше, ніж за 24 години до початку дегустаційного конкурсу (тобто до 10:00 01 березня 2022 р.) Кількість зразків від одного виробника (бренду) не обмежена.

Читайте також: V Дегустаційний конкурс пива East European Beer Award: аналітика пивного змагання

Суддям:

У числі суддів будуть українські та європейські пивні експерти, досвідчені дегустатори, сомельє, технологи, біргіки, письменники і блогери, пивовари. Кожен учасник конкурсу може подати заявку до суддівської колегії на одного свого пивного суддю (дегустатора). Заявку для реєстрації незалежного пивного судді заявник може подати через реєстраційну форму до 29 лютого 2022 р. Рішення про зарахування до складу пивних суддів організатори приймають на підставі наданих даних (дегустаційний і пивоварний досвід, наявність свідоцтв та сертифікатів, виданих Kyiv Beer Academy, London Beer Academy, Prague Beer Academy тощо). Організатори залишають за собою право запросити до участі у Суддівській колегії експертів пивоваріння з-за кордону.

Детальніше про  категорії, у яких змагатимуться пивоварні, організацію і проведення Дегустаційного конкурсу читайте у Положенні.

З результатами V Дегустаційного конкурсу East European Beer Award 2021 можна, перейшовши за посиланням.

Запрошуємо до участі у конкурсі! Пропонуємо технологічним компаніям – виробникам обладнання, дріжджів, солоду, хмелю тощо стати офіційними спонсорами конкурсу!

Контакти:
Анна Панкратенкова: +38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904, reklama.nti@gmail.com.
Лариса Товкач: +38 (097) 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Більше інформації на сайтах: forum.techdrinks.infobeertechdrinks.com та у соцмережах  Facebook та Інстаграм.