East European Beer Award - 2018: пивоварів і технологів пивних виробництв запрошують взяти участь в Міжнародному відкритому дегустаційному конкурсі пива

24 Липня 2018

Конкурс
9 жовтня в Харкові зберуться пивовари з усієї України, а також ближнього зарубіжжя, щоб взяти участь в East Europen Beer Award. Приймає конкурс 2018 року ресторан-пивоварня AltBier (Сумський ринок). Організаторами виступають проект «Пиво. Технології та Інновації» спільно з Київською Пивною Лігою. До участі запрошуються всі практикуючі пивовари – від регіональних і великих комерційних підприємств до крафтових пивзаводів, ресторанів-пивоварень і домашніх пивоварів! У цьому році очікується набагато більше учасників і вдвічі більше образів пива, в порівнянні з EEBA – 2017, де брали участь 34 пивоварні з 136 зразками крафтового пива.

Регламент для конкурсу і список категорій по стилям пива був розроблений аналогічно провідними європейськими конкурсами. Кращі зразки пива незалежні судді визначать в 13 номінаціях: Лагер світлий, Лагер світлий спеціальний, Лагер темний, IPA / double, Pale ale, Porter / Stout, Porter / Stout спеціальний, Witbier / Weizenbier, Вітбір / Вайцен, Flavor beer (herbal / ginger / root / grut), Belgium style ale, Belgium strong ale, Red / amber / semi dark, Special beer.

Для участі в конкурсі необхідно до 7 жовтня подати попередню заявку через форму https://goo.gl/YqG69f. Потім отримати від організаторів, заповнити та надіслати заявку для кожного зразка окремо. Сплатити реєстраційний внесок 450 грн (без ПДВ) за кожен зразок пива і надати не менше 6 літрів кожного заявленого в пластиковій, скляній тарі або в жерстяних банках, не пізніше ніж за 48 годин до початку дегустаційного конкурсу (до 8 жовтня 2018 року). Кількість зразків від одного виробника (бренду) не обмежена.

Щоб дотримуватися головних принципів конкурсу – незалежності, об’єктивності й відкритості, дегустація зразків проводиться наосліп, підбір пивних суддів буде демократичним, для різних етапів дегустації сформують різні команди. Суддівська колегія формується з професіоналів і ентузіастів пивної галузі. Це представники компаній – учасників конкурсу та незалежні пивні судді. Мінімальна кількість – 40 осіб.

Кожен учасник конкурсу може подати заявку в суддівську колегію на одного свого пивного суддю (дегустатора). Заявку на реєстрацію в якості незалежного пивного судді можна відправити до 7 жовтня через форму goo.gl/2zd43d. Рішення про включення до складу певних суддів приймають організатори на підставі наданих даних (дегустаційний і пивоварний досвід, наявність свідоцтв та сертифікатів виданих Kiev Beer Academy, London Beer Academy, Prague Beer Academy і ін). Організатори залишають за собою право запросити експертів пивоваріння з-за кордону.

За результатами дегустаційного конкурсу будуть визначені кращі зразки в кожній категорії (золота, срібна і бронзова медалі), а також краще пиво з числа поданих на конкурс (Гран-Прі). Спеціальний приз і диплом «Пивоварня року 2018» також отримає пивоварня (бренд) за найбільшу кількість нагород в категоріях.

Оголошення результатів конкурсу та вручення нагород відбудеться 10 жовтня 2018 року в ході VI Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів у ресторані AltBier (Сумський ринок), Харків.

Нагадаємо, вперше East European Beer Award 2017 року з успіхом провели в Рівному 18 жовтня. З 136 зразками пива в ньому взяли участь 34 пивоварні з усієї України і одна з Чехії. До складу журі увійшли 45 пивних експертів з України, Чехії, Бельгії, Німеччини, Австрії та Росії. Конкурс проводився в 11 номінаціях. Гран-Прі завоював «Кумпель», серед лідерів номінацій – Pivovar Kunratice sro, First Dnipro Brewery, «Ізмаїльська пивоварня», «Кант», «Волинський Бровар», «Дудляр», «Крапка Кома», «Мідна Бочка», «Солом ‘янська броварня », «Кілійська пивоварня », AltBier, To Dublin, «Одеська приватна броварня», Underwood Brewery.

Ознайомитися з подробицями і Положенням конкурсу можна тут: http://beertechdrinks.com.

Бажаємо успіхів!