East European Cider Award 2020: запроваджено нову нагороду для переможців в категоріях «сидри»

03 Лютого 2020

Конкурс
Єдиний в Україні професійний Дегустаційний конкурс пива East European Beer Award 2020, поміж інших категорій «пивного» спрямування, впровадив дві категорії для сидрів: Sweet Cider і Dry Cider. Це ще один крафтовий слабоалкогольний напій, який набуває всі більшої популярності і масово продається в пивних ресторанах, пабах, барах, пивних і не тільки магазинах. Саме тому організатори East European Beer Award – медіа-група «Технології та Інновації» і ГО Київська Пивна Ліга – запровадили окрему нагороду для сидрів: переможці отримають золоту, срібну і бронзову нагороди в кожній із номінацій.

11-12 березня 2020 року в Рівному, в готельно-ресторанному комплексі «Айвенго», пивні судді, експерти із якості напоїв, незалежні дегустатори вже в четвертий раз зберуться для того, щоб оцінити якість найвідоміших у світі напоїв – пива і, віднедавна, сидру.

Варто згадати, що минулого року на Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2019 в категорії «Сидр» переміг зразок від компанії Royal Fruit Garden. Причому, у фінал вийшло немало чудових за якістю зразків від інших виробників, таких, як «Приватні сади», BerryLand, «Уманьпиво», «Мельник». Як зазначали експерти, досить важко було порівнювати напої, відмінні за своєю суттю – як, наприклад, сухий яблучний сидр і грушевий солодкий сидр з ягідною нотою.

Відтепер виробники сидрів отримують унікальну нагоду не лише перевірити якість свого продукту на професійному Дегустаційному конкурсі, почути думки експертів, але й, у разі перемоги, задекларувати свій напій як найкращий і популяризувати його на ринку з використанням символіки Конкурсу і логотипу нагороди.

Варто також наголосити, що участь у конкурсі East European Beer Award, за словами його співорганізатора, президента Київської пивної Ліги Юрія Семенова, дозволяє, по-перше, дізнатися про напої, які представлені на ринку і порівняти їх зі своїм продуктом, по-друге, це допоможе виробнику, сидровару  або пивовару, розширити світогляд і як споживача і, головне, як професіонала. По-третє, участь в Конкурсі дає можливість спеціалісту перевірити свої навички як дегустатора. Зробити аналіз свого продукту з тим, щоб потім внести корективи в виробничий процес або ж у систему продажів.

Конкурс дозволяє на професійному рівні поспілкуватися з такими ж ентузіастами своєї справи. Організатори наголошують, що участь в Конкурсі для виробників забезпечує отримання просунутої споживчої оцінки свого продукту. Іншого такого майданчика, де можна отримати оцінку від великої кількості людей, які знаються на напоях, спеціально зареєструвалися і прибули з різних країн на конкурс, для того, щоб дегустувати й оцінювати пиво та сидри, – немає.

Запрошуємо виробників сидрів до реєстрації на Дегустаційний конкурс East European Beer Award: форма для реєстрації учасників. Пропонуємо фахівцям і незалежним експертам взяти участь у якості пивних суддів, реєструйтеся за посиланням.