Харківська сім'я ресторанів AltBier прийме у себе Міжнародний Дегустаційний конкурс пива East Europen Beer Award - 2018

12 Лютого 2018

Про це розповіли організатор і автор ідеї конкурсу Катерина Конєва і генеральний директор сім’ї ресторанів AltBier Сергій Коваленко під час презентації місцевого нового пива GINGER ALE (дивіться відео-сюжет).

– У жовтні минулого року AltBier з трьома сортами свого пива брав участь в найбільшому в Україні пивному конкурсі.Ми привезли золото, бронзу і 4-е місце. І я вже відкрию таємницю: пивна столиця України – Харків, сім’я ресторанів AltBier буде приймати конкурс у себе. У нас (в Харкові – ред.) без малого 20 пивоварень, з них 12 ресторанів-пивоварень! – зазначив Сергій Коваленко.

Міжнародний дегустаційний конкурс пива East Europen Beer Award – 2018 відбудеться в Харкові 9-10 жовтня. У цьому році конкурс стане ще масштабнішим, а приймати його у себе будуть золоті і бронзові призери конкурсу East Europen Beer Award – 2017. Нагадаємо, сім’я ресторанів AltBier завоювала 3-е місце в номінації “Dark Lager” зі своїм пивом Cabinet Lager і 1-е місце в номінації “Flavour beer” з сортом French Ale.

Пивовари AltBier вже готуються до осіннього East Europen Beer Award і, можливо, представлять на конкурс презентований нещодавно сорт GINGER ALE.

– Ідея конкурсу народилася під час Форуму пивоварів і рестораторів, який ми проводимо вже 2 роки по всій Україні. Форум об’єднав людей незвичайних – людей, закоханих у пиво, крафтове пиво. Вони – ентузіасти цієї справи, вони творять пиво. На конкурсі у нас було 11 номінацій і 33 медалі. Мені дуже приємно, що отримало нагороди пиво ресторану-пивоварні AltBier, – розповідає Катерина Конєва, автор ідей конкурсу East Europen Beer Award, Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів, засновник видавничого проекту “Технології та Інновації”.