Міжнародний Дегустаційний конкурс East European Beer Award. ІНФОГРАФІКА

01 Грудня 2020

East European Beer Award
Далекого 2016 року під час I Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів відбувся перший Всеукраїнський дегустаційний конкурс крафтового пива, який заснувала медіагрупа «Технології та Інновації». У 2017 спільним рішенням пивоварів – учасників III Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів – був зареєстрований і згодом вперше проведений Міжнародний Дегустаційний конкурс East European Beer Award. У 2021 році конкурс East European Beer Award відзначає маленький ювілей – 5 років!

Кожного року у Дегустаційному конкурсі беруть участь усе більше пивоварів, географія його кордонів впевнено розширюється. Таким чином, співорганізатори конкурсу (а це засновник Конкурсу медіагрупа «Технології та Інновації» і  Українське об`єднання пивних сомельє «Київська Пивна Ліга») дали українському пивоварному крафту шалений поштовх до розвитку, створивши майданчик, який поєднує всіх крафтових пивоварів України.

V Дегустаційного конкурсу East European Beer Award 2021 відбудеться 31 березня-1 квітня  у Рівному, захід приймає готельно-ресторанний комплекс «Айвенго». П’ятий конкурс стане масштабнішим не тільки за кількістю учасників і зразків, а й за категоріями – пивоварні змагатимуться у 22 категоріях.

Незмінними залишаються базові принципи конкурсу – прозорість, незалежність та об’єктивність!

Нагадуємо дати Календаря Дегустаційного конкурсу 2021:

01 листопада 2020 – 26 березня 2021 –  реєстрація зразків пива на конкурс
28-30 березня 2021 – доставка зразків на конкурс
31 березня – 1 квітня 2021 – Дегустаційний конкурс
22 квітня 2021 – Церемонія нагородження переможців і відзначення фіналістів у рамках Х Форуму пивоварів та рестораторів.

Запрошуємо до участі пивоварні з України та закордону, контрактних пивоварів, а також імпортерів, зі зразками пива іноземних компаній.

Подати заявку на участь – https://cutt.ly/VgSBONR

До суддівської колегії запрошуються пивовари, технологи, власники пивоварних підприємств, представники торговельних мереж, барів, дегустатори, дистриб’ютори, пивні ентузіасти.

Форма для попередньої реєстрації суддів – https://cutt.ly/7gSBFdX

Головним Інформаційним партнером Конкурсу є єдиний в Україні професійний журнал BEER Technologies – триває передплата кампанія на 2021 рік.

Запрошуємо технологічні компанії – виробників обладнання, дріжджів, солоду, хмелю тощо стати офіційними спонсорами конкурсу!

Стежте за новинами на  сайті конкурсу та наших ресурсах:
beertechdrinks.com
forum.techdrinks.info
соцмережах: Facebook https://www.facebook.com/techdrinks.info/
Instagram https://www.instagram.com/beer.ti_journal/