Оголошено реєстрацію на East European Beer Award 2020: конкурс відбудеться у 20 категоріях!

06 Грудня 2019

Дегустаційний конкурс пива
IV Дегустаційний конкурс відбудеться 11-12 березня 2020 року у Рівному, приймає готельно-ресторанний комплекс «Айвенго». Реєстрація учасників триватиме з 9 грудня по 28 лютого. Очікується, що четвертий конкурс стане масштабнішим не тільки за кількістю учасників і зразків, а й за категоріями – поповниться 6-ма окремими. Тож уже у березні 2020 року обиратимемо краще пиво та сидр у 20 категоріях. Зазнають змін й деякі організаційні моменти – підготовка суддів, проведення дегустацій, нагородження – для більшої зручності учасників та релевантності результатів. Незмінними залишаються базові принципи конкурсу – прозорість, незалежність та об’єктивність! Організаторами виступають медіа-група «Технології та Інновації» спільно з Українським об’єднанням пивних сомельє Київська Пивна Ліга.

Результати трьох попередніх конкурсів свідчать про те, що East European Beer Award – це не просто пивне змагання. Захід, розширюючи горизонти споживання та виробництва, рухає вперед не тільки пивну галузь, а в цілому підвищує культуру споживання напоїв і стадії розвитку смаку у споживачів.

Тож плануйте, які сорти пива та сидру представити на наступному конкурсі. Якщо East European Beer Award 2019 проводився у 15 категоріях, то 2020 року він охопить уже 20 категорій. Занотовуйте: Pale Lager, Pale Lager Special, India Pale Lager, Dark Lager, IPA, Double IPA , Pale ale, Porter/Stout, Porter/Stout Special, Sweet Stout, Weizenbier, Witbier, Flavor Beer (Herbal/Ginger/Root/Gruit), Belgian Style Ale, Belgian Strong Ale, Red/Amber/Semi dark, Sour/Wild, Special Beer, Sweet Cider, Dry Cider.

Рішення про розширення цього списку прийнято в ході детального аналізу минулого конкурсу та відгуків учасників. Додаткові категорії 2020 року – India Pale Lager, Sweet Stout, Witbier, Weizenbier, Sweet Cider, Dry Cider. Детально ознайомитися з описом кожної можна на сайті конкурсу.

Читайте по темі:  Все, что вы хотели знать о принципах и перспективах Дегустационного конкурса East European Beer Award: из первых уст

Головна умова для участі в конкурсі – це якісне та унікальне пиво. Організатори не дискримінують пивоварів за обсягами виробництва та рівнем обладнання, не ділять виробників на малих, середніх та великих. Запрошуються до участі пивоварні підприємства з України та закордону, контрактні пивоварні, домашні пивовари, імпортери. Варите пиво, яке подобається людям, – подавайтеся на конкурс!

Реєстрація зразків стартує 9 грудня 2019 року і завершуватиметься 28 лютого. Форма для попередньої реєстрації  учасників

Дегустацї відбудуться 11-12 березня у Рівному, на базі готельно-ресторанного комплексу «Айвенго», де конкурс East European Beer Award отримав постійну прописку. Буде впроваджена попередня модерація для точного визначення пива в категорію. Організатори випустять методичні вказівники для більш глибокого розуміння принципів дегустації, з описом категорій, для виключення помилок в процесі дегустації та поліпшення якості оцінювання. Крім того, всі охочі матимуть нагоду освоїти навички професійної дегустації або прокачати свої скіли на спеціальному семінарі від Kyiv Beer Academy. Будуть детально на практиці розібрані правила дегустації, які увійшли в основу принципів оцінки на конкурсі. Дати будуть озвучені згодом. Адже вдосконалюючись сам, East European Beer Award 2020 потребує вдосконалення рівня пивних суддів.

Конкурс пройде за підтримки Асоціації сомельє України! Незалежним спостерігачем на East European Beer Award 2020 є патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери», яка виступає гарантом якісного та незалежного опрацювання результатів конкурсу та прозорості його проведення.

До суддівської колегії запрошуються пивовари, технологи, власники пивоварних підприємств, представники торговельних мереж, барів, дегустатори, дистриб’ютори, пивні ентузіасти. Форма для попередньої реєстрації суддів

Завершуватиме другий день дегустацій, 12 березня, дружня вечеря для учасників та пивних суддів з обговоренням конкурсу, зразків, тенденцій. Адже East European Beer Award – не тільки конкурс, а й єдиний у країні майданчик для живої аналітики, масштабного зрізу ринку та обміну думками.

Церемонія нагородження IV Дегустаційного конкурсу East European Beer Award відбудеться через місяць, на IX Форумі пивоварів та рестораторів, який пройде 20 серпня 2020 року у Рівному. Приймає комплекс «Айвенго». Організатори підготують нові зразки нагород, в яких вказуватиметься назва пивоварні, категорія та назва переможного пиво. Це буде ще більш цінна нагорода, що стане справжньою прикрасою колекції призів пивоварень на довгі роки й ефективним інструментом для підвищення продажів продукції!

Докладніше про категорії, нововведення конкурсу та їх обґрунтованість, релевантність оцінки, про мотивацію для участі пивоварів та пивних суддів, можливості, які надає конкурс, – читайте  в розмові співорганізаторів East European Beer Award Катерини КОНЄВОЇ (медіа-група «Технології та Інновації») і Юрія СЕМЕНОВА (Київська Пивна Ліга).

Головним Інформаційним партнером Конкурсу є єдиний в Україні професійний журнал BEER Technologies – триває передплата кампанія на 2020 рік.

Дегустаційний конкурс пива East European Beer Award 2020 проходить за підтримки Інституту пивоваріння Чехії і Національного університету харчових технологій України. 

Запрошуємо технологічні компанії – виробників обладнання, дріжджів, солоду, хмелю, тощо – стати офіційними спонсорами конкурсу!

Стежте також за новинами та оголошеннями конкурсу на сайті http://beertechdrinks.com та сторінці заходу у Фейсбук. З Положенням та всіма організаційними моментами можна ознайомитися на сайті http://www.uabeerawards.com.