Партнери AltBier – про конкурс East European Beer Award-2018

27 Серпня 2018

Друзі, минулого року відразу 3 сорти нашого пива взяли призові місця на Міжнародному дегустаційному конкурсі East European Beer Award в Рівному. Прийшла черга Харкова приймати пивоварів, рестораторів і авторитетних дегустаторів з України та Європи у себе! Тож шоу-ресторан AltBier виступить Головним організаційним партнером конкурсу 2018 року. В рамках офіційної угоди заклад надає приміщення, холодильники, забезпечує обслуговування заходу, крім того в ресторані відбудеться заключна церемонія конкурсу та гала-вечеря, приурочена до завершення конференц-дня VI Міжнародного Форуму пивоварів та рестораторів.

Головні принципи East European Beer Award – незалежність, об’єктивність і відкритість: дегустація зразків наосліп; демократичний підбір пивних суддів, формування різних команд на різних етапах дегустації. Кожне пивоварне підприємство – учасник конкурсу може висунути в журі одного свого представника. А дегустація у два тури, різні команди суддів на різних етапах і відкритість всіх результатів конкурсу мають на меті забезпечити незаангажованість та об’єктивність дегустаційної колегії.

Зазначимо, ресторан-пивоварня AltBier, натхненний здобутками минулорічного конкурсу, знову братиме участь у East European Beer Award. На загальних умовах пивовари нададуть зразки свого пива, делегують своїх пивоварів у суддівську колегію, що складатиметься мінімум з 40 експертів з різних куточків України та закордону.

East European Beer Award дуже важливий для українського пивоваріння. Конкурс задає планку якості, стимулює пивоварів працювати над помилками і виробляти гідний конкурентний продукт. Саме тому провідні пивоварні країни, починаючі і, навіть, контрактники й домашники братимуть участь в заході. Адже організатори конкурсу – інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації» і Київська Пивна Ліга жодним чином не пов’язані із безпосереднім виробництвом пива.

Наразі шоу-ресторан AltBier активно готується до масштабного заходу. У 2018 році очікується вдвічі більше зразків пива в порівнянні з минулим роком. Побільшає і номінацій – вже затверджені 13. Тому попереду в нас ще багато роботи, адже конкурс має пройти на високому рівні!

Тож зустрічаємося 9 жовтня в шоу-ресторані AltBier на Міжнародному Незалежному Дегустаційному конкурсі пива East European Beer Award 2018!