Стали відомі фіналісти та переможці конкурсу East European Beer Award - 2019!

15 Жовтня 2019

Конкурс
Обрано краще українське пиво та сидр 2019 року! 8-9 жовтня у Рівному відбувся ІІІ Дегустаційний конкурс East European Beer Award! Цього року цифри конкурсу значно збільшилися у всіх аспектах. За перемогу в 15 категоріях боролися 342 зразки! Своє пиво представили на конкурс 80 пивоварень-учасниць! Дуже відповідальну місію – наосліп оцінювати зразки взяли на себе 100 пивних суддів, серед яких були представники пивоварень-учасниць, професійні дегустатори, пивні сомельє, експерти ринку.

За даними організаторів конкурсу – проєкту “Технології та Інновації” спільно з Київською Пивною Лігою, цього року 30 пивоварень-учасниць з 80 посіли призові місця, що є дуже хорошим результатом.

Всі подробиці перебігу конкурсу, статистику, враження та коментарі учасників та суддів, секрети переможців читайте у детальному пострелізі найближчим часом на сайті. Наразі ж представляємо фіналістів категорій та переможців.

Чому не лише переможців? Тому що ті пива чи сидри, які поміж 30-ти або 50-ти зразків в категорії увійшли у десятку кращих, заслуговують на визнання. За словами пивних суддів, в деяких категоріях було важко обрати трійку лідерів серед фіналістів, настільки високою є якість зразків.

результати, East European Beer Award 2019, фінал, фіналісти, переможці, победители