V Дегустаційний конкурс пива й сидрів East European Beer Award-2021 відбудеться 31 березня – 1 квітня у Рівному!

13 Жовтня 2020

East European Beer Award
Стартує підготовка до ювілейного V Дегустаційного конкурсу, захід приймає готельно-ресторанний комплекс «Айвенго». Реєстрація зразків пива розпочнеться 1 листопада 2020 й триватиме до 26 березня 2021 року. П’ятий конкурс стане масштабнішим не тільки за кількістю учасників і зразків, а й за категоріями – пивоварні змагатимуться у 22 категоріях. Зазнають змін й деякі організаційні моменти – підготовка суддів, проведення дегустацій, нагородження – для більшої зручності учасників та релевантності результатів.

Як зазначає засновниця Дегустаційного конкурсу East European Beer Award Катерина Конєва, незмінними залишаються базові принципи конкурсу – прозорість, незалежність та об’єктивність! Організаторами пивного змагання виступають меді-група «Технології та Інновації» спільно з Українським об’єднанням пивних сомельє Київська Пивна Ліга. Свою підтримку Конкурсу надає Асоціація «Незалежні броварні України».

Результати чотирьох попередніх конкурсів свідчать про те, що East European Beer Award – це не просто пивне змагання. Захід, розширюючи горизонти споживання та виробництва, рухає вперед не тільки пивну галузь, а в цілому підвищує культуру споживання напоїв, популяризує якісне пиво.

Тож плануйте, які сорти пива та сидру представити на наступному конкурсі! Якщо East European Beer Award 2020 проводився у 20 категоріях, то 2021 року він охопить уже 22 категорії.

Занотовуйте: Pale Lager, Pale Lager Special, India Pale Lager, Dark Lager, IPA, Double IPA, Experimental IPA, Pale ale, Porter/Stout, Porter/Stout Special, Sweet Stout, Weizenbier, Witbier, Flavor Beer (Herbal/Ginger/Root/Gruit), Belgian Style Ale, Belgian Strong Ale, Red/Amber/Semi dark, Sour/Wild, Special Beer,  Non-alcoholic Beer, Sweet Cider, Dry Cider.

Рішення про розширення цього списку прийнято в ході детального аналізу ринкута відгуків учасників. Додаткові категорії 2021 року – Experimental IPA, Nonalcoholic Beer. Детально ознайомитися з описом кожної можна на сайті конкурсу.

Головна умова для участі в конкурсі – це якісне та унікальне пиво. Організатори не дискримінують пивоварів за обсягами виробництва та рівнем обладнання, не ділять виробників на малих, середніх та великих.

Запрошуємо до участі пивоварні з України та закордону, контрактних пивоварів, а також імпортерів, зі зразками пива іноземних компаній.

Варите пиво, яке подобається людям, – подавайтеся на конкурс!

Занотовуйте головні дати календаря Дегустаційного конкурсу:

01 листопада 2020 – 26 березня 2021 –  реєстрація зразків пива на конкурс
28-30 березня 2021 – доставка зразків на конкурс
31 березня – 1 квітня 2021 – Дегустаційний конкурс
22 квітня 2021 – Нагородження у рамках Х Форуму пивоварів та рестораторів.

Дегустацї відбудуться 31 березня -1 квітня у Рівному, на базі готельно-ресторанного комплексу «Айвенго», де конкурс East European Beer Award отримав постійну прописку. Буде впроваджена попередня модерація для точного визначення пива в категорію. Організатори випустять методичні вказівники для більш глибокого розуміння принципів дегустації, з описом категорій, для виключення помилок в процесі дегустації та поліпшення якості оцінювання. Крім того, всі охочі матимуть нагоду освоїти навички професійної дегустації або прокачати свої скіли на спеціальному семінарі від Kyiv Beer Academy. Будуть детально на практиці розібрані правила дегустації, які увійшли в основу принципів оцінки на конкурсі. Даты семінарів будуть озвучені згодом.

Конкурс пройде за підтримки потужної Асоціації сомельє України, з участю експертів міжнародного рівня. Незалежним спостерігачем на East European Beer Award 2021 є патентно-правова фірма «Павлович і компанія», яка виступає гарантом якісного та незалежного опрацювання результатів конкурсу та прозорості його проведення.

До суддівської колегії запрошуються пивовари, технологи, власники пивоварних підприємств, представники торговельних і ресторанних мереж, пивних ресторанів, барів та пабів, дегустатори, дистриб’ютори, пивні ентузіасти. Форма для попередньої реєстрації суддів! Дізнатись детальніше на сайті конкурсу.

Завершуватиме другий день дегустацій, 1 квітня, дружня вечеря для учасників та пивних суддів з обговоренням конкурсу, зразків, тенденцій ринку. Адже East European Beer Award – це не тільки конкурс, а й єдиний у країні майданчик для живої аналітики, масштабного зрізу ринку та обміну думками.

Церемонія нагородження IV Дегустаційного конкурсу East European Beer Award відбудеться через три тижні, на X Форумі пивоварів та рестораторів, який пройде 22 квітня 2021 року (місце проведення буде вказано додатково). Організатори підготують зразки нагород, в яких вказуватиметься назва пивоварні, категорія та назва переможного пиво. Це буде цінна нагорода, що стане справжньою окрасою колекції призів пивоварні на довгі роки й ефективним інструментом для підвищення продажів продукції.

Докладніше про категорії, нововведення конкурсу та їх обґрунтованість, релевантність оцінки, про мотивацію для участі пивоварів та пивних суддів, можливості, які надає конкурс, – незабаром читайте  пізніше в інтерв’ю зі співорганізатором конкурсу East European Beer Award Юрієм СЕМЕНОВИМ (Київська Пивна Ліга) на сайті www.beertechdrinks.com.

Головним Інформаційним партнером Конкурсу є єдиний в Україні професійний журнал BEER Technologies – триває передплата кампанія на 2021 рік.

Запрошуємо технологічні компанії – виробників обладнання, дріжджів, солоду, хмелю тощо стати офіційними спонсорами конкурсу!

Стежте за новинами та оголошеннями конкурсу на сайті http://beertechdrinks.com та сторінці заходу у Facebook.

З Положенням та всіма організаційними моментами можна ознайомитися на сайті http://www.uabeerawards.com.