Запрошуємо до участі в East European Beer Award – 2020: Рівне, 11-12 березня

04 Листопада 2019

Дегустаційний конкурс
Плануйте, які сорти представити на наступному конкурсі East European Beer Award! IV Дегустаційний конкурс відбудеться 11-12 березня 2020 року, приймає готельно-ресторанний комплекс «Айвенго». Віднині він отримує прописку в місті Рівне! Конкурс починає свій вільний політ вже не під егідою Форуму пивоварів і рестораторів, а як самостійний проєкт.

Наступного року відбудеться ряд організаційних змін, щоб зробити конкурс ще більш ефективним, цікавим та зручним для учасників і пивних суддів. Зокрема, збільшиться кількість категорій: розділиться Witbier і Weizenbier, планується виділити в окрему категорію Hoppy Lager, також буде проведена робота над категорією Porter/Stout. Буде впроваджена попередня модерація для точного визначення пива в категорію. Організатори випустять методичні вказівники для більш глибокого розуміння принципів дегустації, з описом категорій, для виключення помилок в процесі дегустації та поліпшення якості оцінювання.

– Ми відкриті до всіх ваших пропозицій! Ми дослухаємося, і робимо цей конкурс не для себе, а для того, щоб розвивалася галузь, щоб ви варили багато різного пива. І головне – щоб ви розуміли, про що думає споживач, коли говорить що цей чи інший сорт хороший. Це своєрідний зріз. Тому ми готові розширювати категорії, навіть працювати за BJCP, якщо ви хочете. Але в кожній категорії має бути мінімум 7 зразків, інакше сенсу змагатися немає, – розповідає співзасновник Київської Пивної Ліги Юрій СЕМЕНОВ.

На початку наступного року будуть оголошені категорії та нові номінації East European Beer Award – 2020. Зміняться і нагороди: підготуємо іменні, де буде вказано назву пивоварні й назву пива, яке виграло. Це буде ще більш цінна нагорода, що стане справжньою прикрасою колекції призів на довгі роки! Кожен переможець отримує конверт з текстом-декларацією, де вказується, як саме правильно використовувати логотип конкурсу і факт своєї перемоги в ньому. Наприклад, на етикетці, бокалі, упаковці, що викликає довіру у споживача, підвищує інтерес до пива переможців! Це дуже потужний інструмент маркетингу та реклами свого бренду і продукту!

Церемонія нагородження IV East European Beer Award відбудеться вже на IX Форумі пивоварів та рестораторів, який пройде 8-9 квітня 2020 року в Києві, на базі заміського комплексу  «Трипільське сонце».